Si zúfalá z toho, že nedokážeš nájsť chlapa, s ktorým by ti to vydržalo naozaj dlho, ideálne do konca života ako v rozprávke? Tvoje vzťahy sa končia po niekoľkých mesiacoch, nanajvýš vydržia len pár rokov, a ty netušíš prečo? Možno si len vyberáš mužov narodených v zlom znamení horoskopu.

Nie vždy to musí byť pravidlom a dôvodov na tvoje nevydarené vzťahy môže byť hneď niekoľko. Niekedy však nie je na škodu riadiť sa aj horoskopom. Vedela si o tom, že niektoré znamenia sú predurčené k tomu, aby vydržali v dlhodobom vzťahu a na láske im naozaj záleží?

Ak je tvoj priateľ (alebo nádejný objav) narodený v jednom z týchto troch znamení, si na dobrej ceste. Títo chlapi preferujú dlhodobé a hodnotné vzťahy pred krátkymi úletmi. Ak sa s nimi ocitneš vo vzťahu a všetko medzi vami bude klapať, len tak ľahko ťa nepustia preč.

Baran

Baran sa dokáže zaľúbiť veľmi rýchlo a so svojou impulzívnou povahou ti narobí v živote poriadny vietor. V žiadnom prípade ho ale neuháňaj, inak by si dosiahla presný opak. Baran je tvrdohlavý a ak by sa cítil pod papučou, rýchlo by zaradil spiatočku.

Ak chceš mať s Baranom krásny vzťah, radšej ho neprovokuj a nedávaj mu žiadnu príležitosť na žiarlivosť. Vernosť je pre neho veľmi dôležitá a bez nej si dlhodobý vzťah predstaviť naozaj nedokáže.

Rak

Rak veľmi rád flirtuje, ale len do chvíle, keď sa skutočne zaľúbi. Ak si žena získa jeho srdce, zo svojich klepiet ju len tak ľahko nepustí. O svoju priateľku sa chce postarať po všetkých stránkach a venuje jej všetku svoju pozornosť.

To isté však očakáva aj on od nej. Ak chceš, aby bol s tebou Rak spokojný, musíš ho trochu rozmaznávať, obskakovať, zaujímať sa o neho. Ak mu raz za čas uvaríš jeho obľúbené jedlo, uvidíš, aký bude spokojný.

Ryby

Muž narodený v znamení Ryby patrí k najzraniteľnejším, ale zároveň najromantickejším znameniam. Ak spolu začnete chodiť, môžeš si byť istá, že ťa zahrnie nekonečnou láskou, bude ti pripravovať prekvapenia a celý váš vzťah bude plný romantiky.

Niečo podobné však bude očakávať aj on od teba. Keď bude smutný, bude chcieť, aby si ho rozveselila, inokedy bude vyžadovať, aby o neho bolo postarané. Veď ako sa hovorí, niečo za niečo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.