Prihlás sa na odber notifikácií a dostávaj najlepšie články, kvízy a horoskopy z Odzadu.
Zapnúť notifikácie

„Nie každá erekcia znamená, že sme nadržaní.“ Aj s takýmito perličkami sa podelilo opačné pohlavie. 

Ženy sú komplexné stvorenia, preto niet divu, že majú množstvo tajomstiev. No sú na tom rovnako aj muži? Nedávno internetom kolovala otázka, aké sú mužské tajomstvá, ktoré sa ženám bežne nehovoria. A toto sú odpovede drsnejšieho pohlavia.

1. Nie každá erekcia znamená, že sme nadržaní. Niekedy sa kamoško proste postaví a my sami sme prekvapení, čo sa deje.

2. Keď od nás niečo chcete, jednoducho to povedzte. Sme orientovaní na priame úlohy a nie vždy nám docvakne, že „je mi zima“ vlastne znamená, že vám máme ponúknuť našu bundu. To isté platí aj o veciach, ktoré vám vadia. My ich prestaneme robiť, ak nám to poviete na rovinu.

No ak budete dva týždne behať po byte, tváriť sa, že vám nič nie je a potom nadávať „lebo nám je to očividne jedno“, tak sa nič nezmení. Úprimne, vôbec nám nie je jedno, že sa nám po byte premáva tornádo. Len nevieme, čo od nás vlastne chcete.

3. Keď za nami príde niekto v slzách s problémom, náš prvý inštinkt hovorí, aby sme ho vyriešili. Bolo by dobré, keby nám naše nežnejšie polovičky nejako naznačili, že o to nestoja a jednoducho sa chcú len posťažovať. My totiž naozaj nevieme, kedy je čas na utešovanie a kedy zase na riešenie.

4. Máme radi objatia zo zadu. A objatia všeobecne.

5. Dotknúť sa vrchu rámu dverí je náš primárny inštinkt. Nevieme, kde sa berie a nie je ovplyvnený našou výškou. Tí menší vyskočia, väčší len zdvihnú ruku. No jedno majú spoločné – vždy sa musia dotknúť.

6. Ráno som hodinu čítal o bojových lietadlách, potom som zaspal a snívalo sa mi, že som pilot. Zobudil som sa a spomenul som si na jeden zakladač, čo som mal ako malý – na obale mal dinosaura ako šoféruje stíhačku.

Pri tej spomienke som sa nahlas zasmial, lebo sa inak nedalo a žena sa ma opýtala, čo sa deje. Povedal som jej, že nič podstatné. Potom som sa opäť začal smiať, lebo som si predstavil dinosaura, ako sa snaží zapadnúť do školy pre pilotov a hádajte čo?

Aktuálne vediem so ženou dvojhodinovú hádku, pretože si myslí, že jej niečo tajím. Chlapi naozaj nie sú také mysteriózne stvorenia, ako si ženy myslia. Niekedy len skrátka rozmýšľajú nad tým, ako by dinosaurus pilotoval lietadlo.

7. Keď je vonku tisíc stupňov a vidíš chlapa, ako robí fakt divný šaka-laka tanček, tak sa pravdepodobne len snaží odlepiť si gule zo stehna.

8. Šance, že žena od nás dostane to, čo chce, sú podstatne vyššie, ak nám to povie.

Zdroj: reddit.com
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.