Je jednoduché vyzliecť sa a mať sex. Sex je slovo, pod ktorým si každý predstaví niečo iné. Je to jednoduché slovo plné vášne, lásky, zážitkov, ale zároveň aj wellandgood.com/wellandgood.com/strachu a prekvapenia.

Ale, ja sa pýtam, môže byť niekedy sex len sexom? Bez „zbytočných“ citov?

sdvdickt_400x400

pinterest.com

Každý asi pozná odpoveď sám, pretože jednoznačná odpoveď neexistuje.

Televízia a média nám ponúkajú kopec dôvodov, prečo mať sex… lebo… je zdravý. Priaznivo pôsobí na psychiku a ovplyvňuje kopec orgánov a blabla, pretože žijeme v sexistickej spoločnosti, kde už nič nie je tabu.

0a4856836ac022f3661f73fe52344438

pinterest.com

Nechaj ma položiť ti jednoduchú otázku. Už si nechala samú seba ako korisť, pre „pár chvíľ lásky“? Stráviš s ním zopár dní a po čase je ticho, nevieš na čom si a cítiš sa vinná. Z ničoho nič.

Ako sa vraví, každá skúsenosť ťa niečo naučí, či je pozitívna alebo negatívna. Všetko ťa niečo učí. Len ty musíš vedieť, či ti práve toto chýba ku šťastiu. Lebo málokto to prizná, ale my ženy, potrebujeme lásku. Nechceme len sex!

Mnohé sa tvária, že sú jednoducho nad vecou, ale isté je, že tieto „vzťahy“ nezostanú nikdy tým, čím sa tvária. Nikdy to neostane len v posteli. Aspoň z jednej strany. Áno, tá druhá môže byť nad vecou.

couple_love_romance_sunset_25671_3840x2400

pexels.com

Od pradávna nám sex slúžil len na nevyhnutný úkon, a to plodenie detí. Neskôr to bolo to najintímnejšie spojenie duší DVOCH ľudí a vidíš ako sme dopadli.

Ak je tvojím cieľom mať len sex a nič viac, si na ceste plnej zlomov a zvratov. Ale jednu vec ti poradím, najskôr si vyrieš, aby na rovnakej vlne bol aj tvoj „friend with benefit“.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.