Drahá,

to, čo robíš, nie je správne. Neznižuj svoje nároky v láske a nerob zo seba hlúpe dievča, ktoré sa ponižuje pred mužmi.

Počúvaj, to, čo máš nie je láska. Nie je to láska, ak si nenájde na teba ani sekundu času celý deň, ale pritom je stále online.

Nie je to láska, ak sa k tebe nespráva slušne a s úctou. Nie je to láska, ak ťa necháva čakať. Myslí si, že tvoj čas je „lacný“ ale pravda je úplný opak.

Nie je to láska, ak namiesto pokoja, šťastia a radosti cítiš niečo iné. Nie je to láska, ak nemôžeš byť sama sebou. Zakazuje ti veci a musíš robiť to, čo ti je proti srsti. 

Nemôžeš uveriť tomu, že ťa ten chlap miluje len preto, že ti to hovorí a sľubuje. Ver mi, on to sľuboval a vravel aj iným pred tebou a ešte aj iným bude. Nie je to chlap pre teba, ak sa nevie rázne rozhodnúť.

 

Nie je to láska, akú si zaslúžiš. Prosím, neponižuj sa a nenechaj, nech je tvoje srdce ešte viac zlomené. Nechcem aby sa stalo to, že ak príde ten pravý, nebudeš sa mu môcť otvoriť a príjímať jeho lásku, pretože si svoje srdce nechala umrieť. Spálila si všetky mosty k citom a trpela si potichu.

Ty si poklad, či už v to veriš alebo nie. Je veľká škoda, že ty, ako úspešná žena, máš takého muža. Pretože to, čo prežívaš nie je láska.

Viem, že ty ho ľúbiš úplne celého. Alebo ste spolu len tak dlho, že ľúbiš len tie malé veci z neho, ktoré prerástli do neho celého… ale nakoniec, on nie je ani zlomok z teba.

Prosím, urob to hneď.

Strhni vaše spoločné fotky zo steny, nechaj spomienky v krabici zapadať prachom. Vymaž si v mobile ten playlist, ktorý ti ho pripomína.

Nechaj ho ísť, bez upozornenia. 

Lebo drahá, toto nie je láska. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.