Poznáš to. Niekedy vieš poriadne zanadávať na svoj život. Na svoju prácu, na ľudí, ktorí ťa sklamali, na mizerný štát, pretvárku, stereotyp…

Ja som zamilovaná do svojho života. Nie je vždy dokonalý, nie vždy je harmonický, je o plači, radosti, o ľuďoch. Je však perfektne pripravený. Pre mňa. Aj keď je plný chýb, zmien a zvratov, je len môj a iný nechcem! Chcem si ho vychutnať, chcem o prežiť naplno. Chcem prežiť naplno i tie dobré a zlé dni. Chcem žiť naplno s ľuďmi, chcem prežiť naplno emócie. Chcem sa učiť a rásť. Naše životy sú skvelé. Aj keď sú mnohokrát bolestivé, stoja za prežitie. Stoja za to, aby sme milovali.

Mnohokrát vidíme len to zlé. Nevážime si zdravie, rodinu, priateľov. Chceme viac. Chceme od života viac. To však nie je zlé, pokiaľ si ceníš základy. Avšak ak neustále opovrhuješ svojím životom, myslíš si, že žiješ zle a nič dobré ťa už v ňom nestretne, nevážiš si života.

Buďme vďačné.

Buďme zamilované do nášho života.

pexels.com

Ja viem, že aj ty miluješ svoj život. Viem, že veríš, že všetko, čo sa deje v tvojom živote je správne. Niekedy ti stačí čas na to, aby si pochopila, že i zlé veci v tvojom živote sú preto, aby si bola silnejšia. Každá zmena či udalosť nás posúva pred. Po čase sa budeš na svoj život pozerať s odstupom a budeš hovoriť, že i cez to všetko to bolo skvelé obdobie!

Milujem svoj život a iný nechcem! Beriem ho so všetkým, som naňho pyšná. Som pyšná na seba.

Chcem, aby si venovala čas svojim pocitom. Aby si premýšľala, aby si sa poučila a išla ďalej.

Chcem, aby si našla v srdci pokoj. Taký skutočný.

Miluj svoj život, buď zaľúbená do udalostí, do ľudí, do samej seba. Buď zamilovaná do svojho života. Je tvoj jediný. Nepremárni ho. Plň si sny. Zamiluj sa. Cestuj. Píš. Smej sa. Získavaj skúsenosti. Miluj. Pomáhaj. Zaži. Jednoducho ži svoj život naplno.

Ďalší už nepríde. Tu a teraz.

Ty a tvoj život. Všetky zlé aj dobré udalosti.

Všetky zmeny, lásky, bolesti a radosti.

Tu a teraz. Ty a tvoj život.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.