Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Určite po ťažkom dni máš chuť sa poriadne odreagovať a uvolniť. Nie vždy je po ruke chlap, ktorý by z teba vybil všetko, čo sa ti v hlave nahromadilo. Preto tu je pár tipov ako si to dokonale spraviť sama.

Uvoľnenie masážou

Existujú rôzne varianty masáži. Jedno však majú spoločné, a to dráždenie klitorisu. Pomocou toho dosiahneš orgazmus oveľa rýchlejšie než si myslíš. Môžeš používať kombináciu takzvanej techniky valcovania, krúženie alebo poklepávania. Princíp je jednoduchý. Chytíš si klitoris medzi palec a ukazovák a jemne si ho v prstoch začneš prevaľovať. Intenzitu a rýchlosť si určuješ sama. Z toho môžeš prejsť na krúženie pomocou ukazováka a prostredníka. Ideálne je si prsty zvlhčiť olejčekom alebo lubikačným gélom.

Posteľový pomocník

Tomu sa hovorí „zainvestuj do svojej budúcnosti“. Budeš vďačná za umelého pomocníka a to nie len pri ukájaní samej seba. Túto pomôcku určite využiješ aj na posteľové hry so svojím partnerom. Musíš si len správne vybrať to, čo ti vyhovuje. Existujú rôzne pomôcky, ktoré stimulujú napríklad orálny sex. Pohodlne sa usaď a čiastočne nechaj pracovať vibrátor. Jeho pohyby si však koordinuješ sama. Zameraj sa na klitoris a uži si túto hru s pomocníkom do úplného konca.

Masážna sprcha

Tečúca voda vie narobiť divy. Daj si príjemnú sprchu a zakonči ju uspokojením pomocou prúdu vody. Máš veľa možností na experimentovanie. Môžeš meniť tlak vody a čo je úžasné taktiež teplotu vodu. Neboj sa skúsiť studenú vodu a kombinovať ju s teplou. Taktiež využívaj ruku a nechaj sa zahltiť príjemnými zmenami pocitov.

Pikantné video alebo príbehy

Zachovaj sa ako chlap. Zahoď všetky svoje predsudky a vyhľadaj na internete pár pikantných videí. Sama vieš, čo ťa najviac vzrušuje. Vyber si správnu kategóriu a nechaj sa inšpirovať príbehom. Keď ťa to poriadne vzruší zájdi do nohavíc a poriadne si to uži prstami.

Pokiaľ s videom nie si stotožnená, nájdi si šteklivý príbeh. Niektoré príbehy vedia rozpáliť natoľko, že skončíš rovnako, ako pri videu. Pre niekoho je tento variant oveľa lepší, pretože dávaš priestor svojej vlastnej fantázií.

Dosiahni orgazmus pomocou stehien

Tento druh orgazmu je veľmi rafinovaný. Je možné ho dosiahnuť pokojne aj na verejnosti. Stačí sa len usadiť a preložiť nohu cez nohu. Pritláčaj k sebe stehná a meň intenzitu zvierania. Je to súhra svalov, čím prekrvuješ pohlavné orgány a vďaka tomu môže dôjsť k vyvrcholeniu.

Mŕtvy ťah

Zvláštny názov, ja viem. Ale táto technika naozaj existuje. Princípom je znecitlivenie ruky. Prečo? Pomocou prstov cítiš svoje vlastné dotyky. Pre niektoré to môže byť svojim spôsobom nepríjemné. Skús si znecitlivieť ruku tým, že si ju prisadneš a potom sa oddaj predchádzajúcim hrátkam. Je to iné, však?

Zrkadlo

Existuje pár vecí, ktoré ťa možno ani nenapadnú použiť, ale dodajú tomu všetkému extra zážitok. Jednou z vecí je zrkadlo. Spoznáš pritom samú seba a dokonca sa zamiluješ do tvojho vlastného orgazmu. Miesto zrkadla môžeš využiť napríklad aj kameru. Toto je už skôr pre odvážnejšie dámy.

Komentáre