Predstavuješ si niekedy, ako by asi vyzeral tvoj život, ak by si bola slávna, bohatá a úspešná? Nuž, tie hviezdy, čo toto všetko majú, zas niekedy túžia po tom, aby boli obyčajnými ľuďmi. Portál The Talko prezradil, ktoré známe celebrity ľutujú, že sa stali slávnymi.

Zac Efron

Zac ostane navždy tým chlapcom, ktorý si zahral v High School Musical a lámal ženské srdcia fanúšičiek po celom svete. Vedela si o ňom, že ešte v roku 2013 bol na odvykačke? Predsa len, takýto život nie je pre každého a aj Zac Efron sa nechal trošku uniesť. Myslí si, že si nezaslúži, aby ho ľudia nasledovali len preto, že je známy.

Miley Cyrus

Miley Cyrus si tiež prešla v živote všeličím a z tínedžerky Hannah Montana sa stala divoška, ktorá poriadne vystrkovala rožky. V jednom rozhovore však sama prezradila, že aj keď máš veľa peňazí a si na vrchole rebríčka, neurobí ťa to skutočne šťastnou.

Kylie Jenner

Najmladšia z klanu Kardashian/Jenner mala len 10 rokov, keď ju zasiahla žiara reflektorov. Aj napriek tomu, že svoj život pravidelne ukazuje na sociálnych sieťach, Kylie tvrdí, že to nie je jej skutočná osoba, ide len o značku. Aj keď si ľudia myslia, že ju poznajú, nie je to tak.

Daniel Radcliffe

Daniel mal 11 rokov, keď sa po celom svete preslávil ako čarodejník Harry Potter a tento prívlastok mu ostane už do konca života. Je preto úplne normálne, že v dospelosti toho mal plné zuby. Sám prezradil, že najrýchlejší spôsob, ako zabudnúť, že ťa niekto sleduje, je rýchlo sa opiť. To však pritiahlo väčšiu pozornosť ľudí a musíš piť viac. Dostaneš sa tak do nekončiaceho kolotoča a má to dosť vplyv na tvoju psychiku.

Selena Gomez

Selena začínala tiež ešte ako dieťa, kedy sa zviditeľnila na Disney Channel a neskôr ako speváčka. Ako dieťa mala s veľkou slávou problém a priznala, že na javisku plakala viackrát, než dokáže spočítať. Neskôr sa k tomu pridali záchvaty depresie a úzkosti. Niekedy túžila len po tom, aby od všetkého unikla.

Justin Bieber

Prerazil ako hviezda na YouTube, dnes patrí k najobľúbenejším spevákom. Justin Bieber si tiež prešiel všeličím, mal problémy aj s drogami a s paparazzi fotografmi tiež nevychádzal najlepšie. Tiež však povedal, že aj keď mal plno peňazí, autá a ocenenia, necítil sa naplnený.

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.