Každý zamilovaný človek verí, že jeho vzťah vydrží minimálne navždy. Že šťastie, ktoré so svojou polovičkou zažíva tu ostane, a oni prekonajú všetky prekážky, ktoré im život do cesty postaví. Aj keď je to krásna predstava, realita býva častokrát iná. Otestuj sa v našom kvíze a zisti, ako na tom vyzerá práve tvoj vzťah. 

Ako dlho tvoríte pár?

Ako ste sa spoznali?

Poznáte navzájom svoje rodiny?

Ktorá trojica slov najlepšie vystihuje váš vzťah?

Čo vás dvoch podľa teba najviac spája?

Kde vás dvoch vidíš o 10 rokov?

Ako často sa hádate?

Ak by ste mali vybrať mená svojim deťom, myslíš, že by ste sa zhodli?

Ak by ste mali kvíz o tom, ako dobre sa poznáte, ako by podľa teba dopadol?

Ktorá veta sa k vášmu vzťahu podľa teba najviac hodí?

Má váš vzťah dobrú budúcnosť? Otestuj vás v tomto kvíze!
ČO O VÁS PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Milujete sa, no stále máte na očiach tie povestné ružové okuliare. Prvotná zamilovanosť totiž opadne až po určitom čase. Ešte sa nepoznáte na takej úrovni, pri ktorej by ste si mohli povedať, že spolu dokážete bez problémov žiť, aj keď v tejto dobe si myslíš, že sa budete ľúbiť navždy. Avšak iba láska nedokáže držať pevný a zdravý vzťah.
ČO O VÁS PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Váš vzťah vyzerá dobre, ale nebude to zrejme navždy. Prešli ste si už všeličím, no váš vzťah je ako na horskej dráhe. Chvíle šťastia plné lásky striedajú hádky a žiarlivostné scény. Aj keď to patrí ku každému vzťahu, po čase sa more musí upokojiť. Inak bude vaša plavba dlhá, a na jej konci vám bude zle. Ak cítiš, že by to mohol byť ten pravý, nezabudni na dôveru, rešpekt a komunikáciu.
ČO O VÁS PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Tak vám určite zazvonia svadobné zvony! Už nie ste zamilované malé deti, váš vzťah sa považuje za vážny. Poznáte svoje dobré i zlé vlastnosti, a aj napriek tomu spolu dokážete žiť. Komunikácia a dôvera by mala byť pilierom vášho vzťahu. Máš šťastie, pretože nájsť osobu, ktorá sa do tvojho života tak hodí je veľké šťastie.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.