Lásku najviac nenávidíme, ak nám milovaný človek zlomí srdce. Niekedy k tomu vzťah prirodzene smeruje, a inokedy nás partner opustí bez toho, aby sme to čo i len tušili. Rozmýšľaš nad tým, či on tento krok ľutuje? Či mu chýbaš? Zistíš to vďaka týmto znakom.

Neposunul sa vpred

Ak niekomu chýba minulosť, je pre neho ťažké posunúť sa v živote vpred. Stojí na mieste a čaká, že všetko bude tak, ako predtým. Veľkým signálom, že tvoj ex ľutuje rozchod s tebou je práve fakt, že si dáva odstup od nových známostí, a jeho život vyzerá ako blúdny kruh bez duše. Ciele, ktoré chcel dosiahnuť, sú ešte ďaleko pred ním a aj priatelia si ho doberajú pre jeho zmenu nálady po rozchode.

Neprerušil kontakt

Ak by mu na tebe viac nezáležalo, kontakt medzi vami by prerušil úplne. Žiadne priateľstvo na sociálnych sieťach, žiadne stretnutia v partii s kamarátmi… Ale keď zistí, že spravil chybu, bude sa ti snažiť byť nenápadne stále na očiach. Tak, aby vedel o tebe, a ty, aby si naňho len tak ľahko nezabudla. Verí, že časom sa prirodzene k sebe vrátite, a preto nechce prerušiť spojenie medzi vami.

„Prepáč“ myslí naozaj vážne

Ak nastala situácia, že ťa prosí o odpustenie, nejde iba o prázdne reči. Prepáč nie je iba slovom, ale to, ako mu chýbaš, ti dokazuje aj skutkami. Zrazu robí presne to, čo si chcela a správa sa tak, ako predtým nie. Je ochotný robiť veľké gestá, len aby ťa presvedčil o tom, že mu naozaj chýbaš. Nuž, láska vie pohnúť aj s tými najtvrdohlavejšími povahami.

Ale pozor. To, že mu chýbaš neznamená, že sa mu musíš hneď vrhnúť do náručia. Bol to práve on, kto ti spôsobil bolesť. Nenechaj sa chytiť do pasce, aby si nemala zlomené srdce opäť. Je úplne prirodzené, že ak nastane v živote zmena, človeku chýba jeho minulosť. Dôležité je nechať tomu čas a zistiť, či to bol správny krok vpred. Poriadne si premysli, či by si mu naozaj mala dať druhú šancu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.