„Myslel som si, že sa ľudia bežne sprchujú potme.“

Niektoré veci robíme už od nepamäti. Buď nás k nim viedli rodičia alebo sme ich začali robiť sami od seba, no v konečnom dôsledku ich robíme už tak dlho, že nám ani nenapadne klásť si otázku: Je toto normálne? Robia to všetci, však? A potom príde zlom. Moment, keď jednu z týchto záležitostí vytiahneme na verejnosti a zistíme pravdu – toto teda všetci rozhodne nerobia.

O takéto veci, ktoré (ne)robia všetci, sa v tomto vlákne podelili užívatelia Redditu a my sme vám do dnešného článku povyberali tie najbizarnejšie perličky.

~ Že všetci volajú svojho dedka „starý Bob“. Môj dedko sa volal Bob a tak som si to nejako od toho odvodil. Každého v škole som sa pýtal, či má starú mamu alebo starého Boba.

~ Že si všetci predstavujú, že majú vlastnú talkshow, v ktorej spovedajú známe celebrity. Nie, teraz vážne, toto naozaj nikto iný nerobí?

zdroj: unsplash.com

~ Že všetci počítajú schody, kachličky a podobné veci a manipulujú číslami tak, aby bol výsledok vždy 18. Je tam len deväť schodov? Nevadí, započítam každý dvakrát, nech mi výsledné číslo sedí. Všetko sa musí rovnať 18, inak ma to neskutočne irituje.

~ Že všetci mávajú na Veľkú noc prestrelku s vodnými pištoľami. Myslela som si, že je to tradícia, no vysvitlo, že to vlastne robíme len my. Začalo to jedno ráno, roky rokúce dozadu, keď ma moja mama na Veľkú noc zobudila tým, že ma od hlavy po päty ostriekala vodnou pištoľou. Bola som ešte v posteli. A odvtedy nám to ostalo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.