Minulý život

Minulý život je pre mnohých ľudí záhadou. Ty sa však touto témou nemusíš príliš veľa zaoberať, pretože vďaka tomuto kvízu odhalíš, čím si bola a ako vyzeral tvoj minulý život. Zaujíma ťa to? Tak sa do neho čo najskôr pusti.

Výsledok nám daj vedieť v komentári.

Aký žáner filmov rada sleduješ?

Unsplash/Sergey Sokolov

Čo pre teba znamená kultúra?

Unsplash/Karsten Winegeart

V akom meste by si chcela bývať a žiť?

Aké je tvoje znamenie?

Aký predmet si mala v škole najradšej?

Čo rada robíš vo svojom voľnom čase?

Pixabay/Pexels

Aké aktivity máš najradšej?

Vieš odhadnúť, aká je tvoja silná stránka?

Aké experimenty máš v posteli rada?

Pexels/cottonbro

MINULÝ ŽIVOT: Odhaľ, čím si bola, vďaka týmto otázkam
Kurtizána
V minulom živote si bola kurtizánou. Máš rada vyššiu spoločnosť, vieš ako sa máš správať, no zároveň sa nebojíš experimentovať a vášeň či vzrušenie v tvojom živote nesmie chýbať. Nebrániš sa telesnému uspokojeniu, lebo ti prináša radosť.
Cestovateľka
V minulom živote si bola cestovateľkou. Rada spoznávaš nové krajiny a kultúry. Nebaví ťa sedieť doma na zadku, pretože máš dobrodružnú povahu a nikde dlho nevydržíš. Chceš život žiť, nie len prežívať.
Učiteľka
V minulom živote si bola učiteľkou. Máš rada presnosť, tvoja povaha je vodcovská a v škole si vynikala. V živote máš rada stálosť a žiadnu premenlivosť, pretože neznášaš, keď si musíš zvykať na nové veci.
Speváčka/Herečka
V minulom živote si bola speváčkou alebo herečkou. Miluješ umenie, si nadšená z kultúry a tvoje srdce vždy jasá, keď môžeš ísť do mesta na nejaké predstavenie. Tvojou najsilnejšou stránkou je vytrvalosť, pretože vieš, že investované úsilie sa ti vždy v živote vráti.
Spisovateľka
V minulom živote si bola spisovateľkou. Máš rada knihy, čítanie a miluješ unikať do iných svetov, pretože sa ti niekedy realita nepáči. Tvoja povaha je mierumilovná, snažíš sa k ľuďom pristupovať láskavo a priateľsky.

Chcela by si o sebe zistiť ďalšie nové a zaujímavé informácie? Môže ti v tom pomôcť aj náš osobnostný test, ktorý odhaľuje, akým typom génia si. Vedela si o tom, že existujú až 4 rôzne osobnosti géniov? 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy