Tak, ako my sme jedna veľká záhada pre mužov, oni sú zas mnohokrát pre nás. Hovorí sa, že chlap je ten, čo je to jednoduchšie stvorenie. Naozaj? Realita a skúsenosti tvrdia niečo iné.

No sú zas, nazvime to, základné pravidlá, ktorými sa muž riadi a verí im. No tak schválne, či budeš vedieť odpovedať na tieto otázky týkajúce sa práve mužského pokolenia!

Muž o všetkom dopredu nepremýšľa, dokonca ho ani netrápi, čo si o ňom myslia druhí.

Správne! Nesprávne!

V tomto majú muži výhodu. Stále v nich drieme dieťa, ktoré nemá potrebu riešiť každú klebetu. Viacmenej miluje spontánnosť.

Muž sa potrebuje sústrediť na viac činností naraz.

Správne! Nesprávne!

Muž je skôr to stvorenie, ktoré sa potrebuje sústrediť na jednu vec, ale poriadne. To, že my sme ženy superženy a dokážeme viac činností a kvalitne, tak oni to tak veľmi nemajú.

Muž sa potrebuje venovať vlastným záľubám.

Správne! Nesprávne!

A to býva častým problémom. Keď sú muž a žena vo vzťahu, mnohokrát sme to práve my ženy, ktoré zabúdame na to, že máme aj vlastné aktivity a muž by nemal byť stredobodom našej pozornosti každý jeden deň.

Muž chce viac ako len fyzické splynutie.

Správne! Nesprávne!

Aj keď je poväčšine muž prezentovaný ako ten, čo myslí viac na fyzické splynutie ako na emócie. Ver, že aj on hľadá viac. Porozumie, lásku a úctu.

Muž by si prial, aby aj žena mala v sebe čosi živočíšne.

Správne! Nesprávne!

Vášeň je základ vo vzťahu., ako aj pre muža. A premeniť sa na šelmu je vo vzťahu skôr pozitívny bod.

Muž sa uspokojí, keď jeho partnerka predstiera vzrušenie.

Správne! Nesprávne!

Tak toto je pre chlapa ako bodnutie do srdca. Pretože potom má poväčšine pocit, že nestojí za veľa a jeho partnerka s ním nie je šťastná.

Sú dni, kedy muž potrebuje nežné splynutie dvoch tiel.

Správne! Nesprávne!

Áno, je obdobie, kedy chlap túži po čistej romantike, niečo ako z čias pubertálnych prvých lások. Hanblivé dotyky, nežné bozky, veď ty vieš...

Muž potrebuje nahotu.

Správne! Nesprávne!

Ak to vidí na dennom poriadku, je to už niečo, čo nie je zaujímavé. Muž potrebuje bádať, skúmať, bojovať. Nič nie je príťažlivejšie, ako dáma, ktorá svoje telo vie zahaliť do elegantných šiat sediacej len jej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.