unsplash.com

Určite už každá z nás zažila rande, ktoré dopadlo katastrofálne a veľmi trápne. Prinášam ti malú pomoc, pretože tu sa dozvieš, s akými znameniami by si nemala randiť, ak chceš, aby to dopadlo dobre a nepohádali ste sa.

Baran

Nikdy by si nemala randiť s Rybami. Toto rande by pre teba bolo príliš emotívne. Ty, ako Baran, si veľmi ohnivá osobnosť a toto by mohlo znamenať hádky medzi vami na celý večer.

Býk

Nikdy by si nemala randiť s Blížencami. Ste úplné protiklady a v tomto vašom prípade sa protiklady vôbec nepriťahujú. Ako Býk máš rada stabilitu a Blíženec má rád opak.

zdroj: unsplash.com

Blíženci

Nikdy by si nemala randiť s Pannou. Nikdy by si s týmto znamením nevedela vychádzať, pretože je až priveľmi organizované. Ty potrebuješ mať svoj malý svet a trošku chaosu.

Rak

Nikdy by si nemala randiť s Kozorožcom. Kozorožci ti nikdy neposkytnú upokojenie a domácu pohodu, ktorú ty vyžaduješ.

Lev

Nikdy by si nemala randiť s Váhami. Ako Lev vyžaduješ veľa pozornosti. Váhy nebudú mať radi tvoje ego a bude ich to stáť veľa energie. Bolo by to pre vás zbytočné trápenie.

Panna

Nikdy by si nemala randiť so Strelcom. Strelec ťa bude nútiť, aby si vyšla zo svojej komfortnej zóny, aj keď ty nebudeš chcieť. Pre teba je Strelec až priveľmi divoký.

Váhy

Nikdy by si nemala randiť s Rakom. Rak je emotívny a nestabilný v otázke citov. Nikdy nebudeš vedieť na čom pri ňom si. Pri ňom nikdy nebudeš mať istotu, ktorú ty potrebuješ.

zdroj: unsplash.com

Škorpión

Nikdy by si nemala randiť s Levom. Obaja ste veľmi ohniví, príliš slobodní a neprinieslo by to žiadnu rovnováhu do vášho vzťahu.

Strelec

Nikdy by si nemala randiť s Býkom. Býk bude chcieť žiť rutinný a predvídateľný život. To sú všetky veci, na ktoré si ty alergická a ktoré nie sú pre teba vhodné.

Kozorožec

Nikdy by si nemala randiť s Baranom. Obaja ste veľmi tvrdohlaví a nenašli by ste v spoločnej domácnosti svoj pokoj.

Vodnár

Nikdy by si nemala randiť so Škorpiónom. To naozaj nie je typ pre teba, pretože niekedy nevieš dodržať sľuby a Škorpión na nič nevie zabúdať. Bol by to bolestivý vzťah.

Ryby

Nikdy by si nemala randiť s Rakom. Toľko veľa emócií, ktoré by ste prežívali, by váš vzťah neuniesol.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating