Toto sú znamenia, od ktorých sa nebudeš vedieť odlepiť.

4. Rak

Do bozku vkladá všetko. A okrem úst zapája celé telo a hlavne ruky, ktoré budú blúdiť po tvojom tele zatiaľ, čo ťa bude bozkávať. Svoju pozornosť upriami na krk, kľúčnu kosť či uši. Urobí všetko pre to, aby ťa potešil.

3. Býk

Býk si v bežnom živote k sebe púšťa málokoho. Takže ak máš to šťastie, že si sa dostala do jeho najužšieho kruhu, blahoželáme. Človek narodený v tomto znamení ovláda umenie lásky. Môžeš si byť istá, že ti venuje toľko pozornosti, koľko potrebuješ a bude ťa bozkávať takým spôsobom, akoby po tebe túžil celý život.

zdroj: unsplash.com

2. Škorpión

Škorpión vždy urobí prvý krok. A väčšinou si nepýta žiadne povolenie, jednoducho urobí to, čo chce a čo sa mu páči. Bláznivo vášniví ľudia, narodení v tomto znamení bozkávajú tak, že v jednej dlani držia zväzok tvojich vlasov a druhou si ťa pritláčajú pevne na telo. Ešte pár minúť po bozku s nimi si nebudeš vedieť prísť na meno.

1. Ryby

Ryby sú najlepšími bozkávačmi z celého zverokruhu. Ich duša je jemná, no zároveň vášnivá a keď sa to spojí s ich nesebeckosťou, robí to z nich ideálnych partnerov na vymieňanie bozkov. Vždy sa uistia, že ich partner si to naplno užíva. Keď sú si istí v tom, čo robia, neprestávajú až dovtedy, kým to sama nebudeš chcieť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.