Test osobnosti
Pexels/Elina Fairytale

Vyskúšala si si urobiť náš osobnostný test, v ktorom išlo o to, čo uvidíš ako prvé na obrázku? Ak sa o sebe chceš dozvedieť ešte niečo viac, máme pre teba ďalší test osobnosti z dielne portálu Bright Side. Na obrázku uvidíš päť dievčat, ktoré sú ale otočené chrbtom. Tvojou úlohou je, aby si na základe svojho vlastného uváženia určila, ktorá z nich je podľa teba najviac atraktívna. Výsledok ťa poriadne prekvapí. 

Ktorá z týchto piatich slečien ti príde najatraktívnejšia? Pozri, čo o tebe tento test osobnosti prezradí!

Ktoré dievča je podľa teba najviac atraktívne?

youtube.com/Tips for you

Ktoré dievča je podľa teba najviac atraktívne?
Dievča č. 1

Ak sa ti zdá najatraktívnejšie prvé dievča, si pokojná a sebavedomá žena. Nebojíš sa prekážok ani nových výziev a všetky zvládaš s hrdo zdvihnutou hlavou. Si otvorená novým veciam a všetko robíš s nadšením. Len tak ľahko sa nevzdávaš a pri dosahovaní svojich cieľov si trpezlivá. Ani zďaleka nie si hanblivka, práve naopak. Si odvážna a rozhodná, a to, čo chceš, dosiahneš za každých okolností.
Dievča č. 2

Ak si si zvolila druhé dievča, mala by si o sebe vedieť, že si spoločenská osoba, ktorá ľahko nadväzuje kontakty s inými ľuďmi a vieš, ako dosiahnuť svoje ciele. Si otvorená, niekedy trochu naivná a šialená a vždy sa snažíš mať dobrú náladu a rozdávať navôkol úsmev. Pred ostatnými sa radšej budeš tváriť šťastne, než by si ukázala svoj smútok. Niekedy ti vie ale ublížiť aj obyčajné negatívne slovo, kvôli ktorému sa potom budeš cítiť zle.
Dievča č. 3

Ak si si zvolila tretie dievča, vypovedá to o tebe, že si skromná a plachá osoba. Patríš k ľuďom, ktorí vyslovene nevyhľadávajú ostatných a rada tráviš čas len sama so sebou. Keď už ale niekoho dobre poznáš, dokážeš sa pred nimi uvoľniť a byť sama sebou. Si milá, nekonfliktná a vždy sa snažíš pochopiť emócie druhých. Chceš, aby boli všetci šťastní, a to aj na úkor svojho vlastného šťastia. Nemáš rada spontánnosť, spokojnejšia si, ak ide všetko podľa vopred dohodnutého plánu.
Dievča č. 4

Ak sa ti zdá najatraktívnejšie štvrté dievča, hovorí to o tebe, že si pokojná a vyrovnaná osoba, ktorú málokto dokáže rozhodiť. Neriadiš sa svojím srdcom, ale skôr hlavou a si hrdá na všetko, čo si už dokázala a vieš, že toho ešte veľa môžeš dosiahnuť. V dosahovaní svojich cieľov ale nevyužívaš ostatných, všetko sa snažíš dosiahnuť svojpomocne. Aj keď navonok vyzeráš chladne, v skutočnosti si spoločenská osoba, ktorá je vždy pripravená pomôcť ostatným.
Dievča č. 5

Ak si si zvolila piate dievča, značí to o tebe, že si nezávislá a vytrvalá osoba. Si zvyknutá vždy dosiahnuť svoje ciele a nerobí ti problém pracovať na sebe a učiť sa nové veci. Všetko sa snažíš urobiť sama a len málokedy požiadaš o pomoc niekoho iného, aj keď by ťa dokázali podporiť. Si veľmi tvrdohlavá a ostatní ľudia ťa len ťažko dokážu presvedčiť o niečom inom. Nemáš čas spoznávať nových ľudí, ale ak už niekoho spoznáš a pustíš si ho k telu, stane sa z neho tvoj blízky priateľ, na ktorého sa budeš môcť vždy spoľahnúť.

Zdroj: brightside.me, youtube.com/Tips for you

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy