Photo by Devon Divine on Unsplash.com

Myšlienku naňho nedokáže zahnať nik iný. Vieš, že už takú osobu nikdy nestretneš. Správna osoba v nesprávny čas. Existuje to vôbec?

Správne či nesprávne načasovanie nikto z nás nemôže ovplyvniť. Stretneme sa s človekom našich snov, no tá sa čoskoro odsťahuje alebo ide študovať na školu do zahraničia. Tvoj vzťah ukončíš ty alebo on preto, lebo vlastne ty alebo on nie ste pripravení, i keď bez seba neviete žiť. Povieš si:“Ach, tie hrozné vzťahy.“ Alebo si môžeš myslieť: „No čo tak nesprávne načasovanie, ale správna osoba?“

Ja mám však na to trochu iný názor. Čo keď stretávaš skvelých ľudí v skvelom čase, ktorý si však neuvedomuješ? Ak si si niečo naplánovala, no zrazu ti príde do života osoba, ktorá stojí za zrušenie plánu, prečo neísť do toho? Ak cítiš, že s tou osobou zažiješ oveľa krajšie dobrodružstvo, prečo neísť do toho? Nehovorím, že sa máš rozlúčiť so svojimi snami a všetko zahodiť. Hovorím len o tom, že na lásku je vždy správny čas.

 

Tí správni ľudia prídu vždy v správnom čase a zbavia nás plánov, ktoré sme pôvodne mali a prevedú nás do budúcnosti bez toho, aby sme sa pozerali dozadu. Správni ľudia nerozmýšľajú o tom, či chceme byť s nimi alebo nie, proste my to vieme a aj oni to vedia. Taktiež vieme, že akékoľvek dobrodružstvo, ktoré sme pôvodne plánovali, nebude ani z polovice také dobré, ako dobrodružstvo, ktoré by sme prežili s nimi.

Správny človek sa stane súčasťou tvojho života v akomkoľvek čase, no je len na tebe, ako tento čas nazveš. Pravdou je, že keď niekoho máš naozaj rada, je jedno, v akom čase príde, toto si musíš v prvom rade ujasniť ty. Ak si myslíš, že je to nesprávny čas, jednoducho nemáš tú osobu natoľko rada, aby si sa občas premohla a makala na tom, aby sa ten nesprávny čas zmenil. Jednoducho ti nestojí za to míňanie svojej energie.

Nejde o nesprávny čas, ale o správnu osobu. A na tom záleží najviac.

„Pravá láska je, keď sa môžeš pozrieť do duše človeka a nebáť sa toho, čo je vnútri.“ – Erik Laarson

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating