Ideálny čas na svadbu

O svadbe sníva už od malička takmer každá žena. No tie predstavy sa v určitých bodoch poriadne líšia. Kým jedna by už šla pred oltár hneď po škole, druhá sa k tomu nemá ani po 30-tke. Na veku však vôbec nezáleží, dôležité sú iné veci. Kedy je ten ideálny čas na svadbu práve pre teba?

Kedy je správny čas pre teba, sa dozvieš v tomto kvíze.

Vieš si reálne predstaviť, že by si sa bez ohľadu na tvoj vek, vydala do roka?

Koľko rokov je podľa teba minimálne na to, aby si vzťah považovala za vážny?

Čo je podľa teba základom každého vzťahu?

Aký typ svadby by si preferovala najradšej?

Aké šaty by si chcela mať vo svoj veľký deň na sebe?

V akom veku si predstavuješ alebo si si dlho predstavovala, že sa raz vydáš?

V akom poradí by si preferovala nasledujúce životné míľniky?

Ideálny čas na svadbu: Zisti v TÝCHTO otázkach, kedy to bude pre teba
KEDY JE TEN SPRÁVNY ČAS PRE TEBA?
Tak sa zdá, že ty nie si úplne typ ženy, ktorá už od mala snívala o svojej svadbe. Lásku berieš ako prirodzenú vec a neriešiš, či na ňu je alebo nie je vhodný čas. Ak by si našla toho pravého, pokojne by si si ho vzala aj po pár mesačnej známosti. Nečakáš na ideálny čas, berieš to tak, ako to príde.
KEDY JE TEN SPRÁVNY ČAS PRE TEBA?
Ty si v tomto taký zlatý stred. Ideálny čas pre teba je vtedy, ak človeka dobre spoznáš a dokážeš mu dôverovať. Potom ti nezáleží na iných okolnostiach. Najlepšie by bolo, ak by si to predsa len stihla do 30-tky.
KEDY JE TEN SPRÁVNY ČAS PRE TEBA?
Tak sa zdá, že ty si na svadbe potrpíš a nebudeš sa do nej hrnúť len tak. Aj keď by si už najradšej bola v bielom, chceš, aby to bolo dokonalé a nalinajkované. Ideálny čas pre teba je až po niekoľkých rokoch, kým nadobudneš pocit istoty a domova, čo je pre teba veľmi dôležité.

Nie len ženy myslia na budúcnosť so svojím partnerom. Aj muži chcú vedieť, ako to ich polovička vníma a či so svojou láskou môže reálne počítať aj po zvyšok života. Ak ti dá partner nejakú z týchto otázok, zisťuje, či si pre neho tou pravou ženou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy