Zaľúbený pár v objatí
Instagram/aftermovie

Niekedy nevieme, čo máme, až kým to nestratíme. Platí to aj vo vzťahoch. Občas máme po boku toho správneho muža, no naše oči to tak nevidia. Nájsť naozaj dobrého partnera, sa dnes zdá byť nemožné. Preto, ak pre teba robí ten tvoj tieto 3 veci, ver, že nechceš, aby raz odišiel.

Dokazuje, že gentlemani nevymreli

Správa sa v tvojej spoločnosti slušne? Podá ti kabát, či dokonca pritiahne stoličku? Wau! Dnešní chlapi akoby stratili to čaro gentlemana, ktoré bolo ešte pred pár rokmi ich samozrejmosťou. Nemyslíme teraz, že ty ako žena nie si dosť samostatná, ide o tie maličkosti, ktorými muž žene prejavuje náklonnosť.

Ponúkne ti bundu, keď ti je zima, prinesie ti čaj, keď si chorá, otvorí ti dvere a rozpráva o ženách úctivo. Všetky tie veci, na ktoré iní muži zabudli, sú tým, čo ho robí výnimočným.

Vždy stojí pri tebe

Nech sa deje čokoľvek, podporuje ťa. Podporuje ťa v tvojich snoch i bláznivých nápadoch. Keď potrebuješ vypočuť, je tu pre teba. Keď potrebuješ radu, on je tu na to, aby všetko rozanalyzoval a dal ti tú najlepšiu, na ktorú prišiel. Je to jednoducho tvoj „parťák“.

Vieš, že ak by si spravila niečo zlé, on by ti kryl chrbát. A ak raz dosiahneš víťazstvo, tiež vieš, že on ťa na tej ceste posúval vpred.

Rešpektuje ťa ako osobnosť

Nie je to chlap, ktorý si musí niečo dokazovať, pretože má skryté komplexy. Je to uvedomelý muž, ktorý chápe, že vo vzťahu nie je nikto (on) nadradený. Že ste pár, dvojica, ktorá má na veci, ktoré sa týkajú vášho vzťahu, rovnaké právo. Dokáže robiť kompromisy, pretože aj ty ich pre neho robíš.

Rešpektuje tvoje názory a rozhodnutia. Nechce ťa meniť, pretože ťa miluje takú, aká si.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating