unsplash.com

Keď nemáš depresiu, no nie si ani šťastná, tvoja nálada sa neustále mení. Sú dni, kedy nechceš s nikým hovoriť, no potom sú tu dni, kedy miluješ spoločnosť druhých. Sú dni, kedy sa cítiš krásna, inokedy nemáš ani chuť vyjsť z domu a cítiš sa ako najškaredšia žena na svete.

Tvoja nálada je veľmi premenlivá. Necítiš sa dobre vo svojom tele a občas sebou opovrhuješ. Chceš niečo viac, no ani sama nevieš, čo to vlastne to „viac“ znamená. Si veľmi ľahko zraniteľná, no zároveň máš pocit, že si od svojich emócií vypnutá.

Občas nevnímaš a nezaujímajú ťa konverzácie druhých. Tvojim problémom nie je nešťastná láska, život máš tiež fajn, ale je niečo v tebe, čo ti nedovoľuje byť šťastná. Sama to nevieš opísať.

zdroj: unsplash.com

 

Nie si spokojná so svojim životom, no nikomu o tom nehovoríš. Nevieš, čo urobiť, aby sa to zmenilo. Niekedy len tak hľadíš do neznáma a nepremýšľaš. Nežiješ, len existuješ. Potom však prídu dni, kedy si neuveriteľne šťastná a všetko vnímaš ako dar.

Šťastie je prchké, nikdy nám dlho nevydrží. Cítiš sa prázdne, ako keby ti niektoré kúsky teba chýbali a bez nich to nie je ono. Nevieš nájsť žiadnu útechu, pritom si svojich priateľov veľmi vážiš. 

Musíš žiť život, ktorý stojí za to. Musíš žiť život, kde budeš na seba pyšná. Musíš si uvedomiť, že žiješ len raz a preto je dôležité pohnúť sa ďalej a robiť veci, ktoré ťa napĺňajú a robia ťa šťastnou.

O tom je život. Je o zlých, nudných dňoch, no je podstatné si uvedomiť, že ty tak žiť nemusíš. Môžeš z toho vyťažiť a cítiť sa slobodne a šťastne. Všetko je len o tom, ako si to zariadiš. Ži život, na ktorý budeš pyšná a ak to tak nie je, verím, že máš dostatok sily postaviť sa a urobiť s tým niečo.

O tom je život. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife