Ak si žena nájde dobrého muža, jej okolie jej neustále opakuje, že takého by nemala nechať. Čo by iné za neho dali! Tomu, ktorému to skvele funguje s jednou, by to s druhou už tak dobre nešlo. Všetko je o tom, nájsť si tú správnu polovičku. Ako však zistíš, že si našla toho, ktorého by si rozhodne nemala nechať ísť?

Keď máš motýle v bruchu vždy, keď ho uvidíš, aj keď ste spolu už niekoľko mesiacov, keď sa máte stále o čom rozprávať, keď máte rovnaké názory, a spoločné koníčky, niečo na ňom bude. Nenechaj ho ísť, keď stojí vždy pri tebe a podporuje ťa v tvojich snoch, keď ti utrie slzu, ak si smutná a rozveselí ťa vždy, keď to ide.

Nenechaj ho, ak ti dokazuje svoju lásku a nehanbí sa za to, keď ti prinesie polievku, lebo si chorá, keď ti prinesie obľúbenú sladkosť, pretože v obchode na teba nezabudol. Keď je ochotný obetovať pre tvoje potreby svoj čas. Keď nikdy nepomyslí na to, že by ti mal ublížiť. Psychicky ani fyzicky.

Ak sa viete spolu zabaviť len vo dvojici, ak sú chvíle s vašimi spoločnými priateľmi bezchybné, ak sa dokážete zhovárať do rána a zároveň si užívať ticho medzi vami, nenechaj ho odísť. Neopusť niekoho, s kým stále zažívaš nové dobrodružstvá, kto ťa učí nové veci a vďaka komu je z teba tvoja lepšia verzia.

Nenechaj zo svojho života odísť muža, ktorý je verný a chráni ťa. Ktorý pre tvoje dobro vie aj zaklamať, no netají pred tebou nič. Ktorý ti povedal aj to najhoršie zo svojej minulosti, a rád si predstavuje budúcnosť s tebou. Toho, čo vždy dodrží svoje sľuby a úprimne ho zaujíma tvoj názor.

Každá žena túži po takomto mužovi. Tak ho nenechaj ísť, ak by si čo i len na sekundu mohla ľutovať, že si ho stratila. Pretože dobrí chlapi ti do života nevstúpia každý deň. Môžeš byť šťastná, ak si takého našla.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.