Aké sú tie najrozšírenejšie a najpopulárnejšie možnosti na stretnutie svojej lásky?

Kde tí ľudia chodia na svoje životné lásky? To len tak na seba narazia v supermarkete? Alebo sa stretnú na benzínovej pumpe? Ktovie, aj to sú pravdepodobne niektoré z reálnych možností. Výskumníci sa zaoberali veľmi podobnou otázkou. Podľa portálu bustle sa 550 respondentov rôzneho veku na to, ako stretli svoju drahú polovičku a na základe tohto výskumu určili tie najpopulárnejšie možnosti, ako stretnúť novú známosť. Takže, potrebujete nejakú inšpiráciu?

Cez spoločných priateľov – 39%

Nie je žiadnym prekvapením, že také vysoké percento ľudí uviedlo práve to, že sa so svojím partnerom zoznámili prostredníctvom spoločného známeho. Veď viete, ako to chodí. Každý má kamaráta, ktorí ma kamaráta, a ten má kamaráta a zrazu je z toho láska ako hrom.

V práci – 15%

Aj keď vám mnoho odborníkov určite bude odporúčať, že láska na pracovisko nepatrí, srdcu nerozkážete. Mnohí ľudia stretli svojho životného partnera práve vďaka spoločnej práci.

V baroch alebo na iných verejných miestach – 12%

No jasné, aké je iné lepšie miesto na spoznanie niekoho nového, než bar alebo nejaká oslava? Nikdy neviete, z koho sa nakoniec môže vykľuť vaša spriaznená duša, tak sa nestráňte spoločenským akciám a buďte otvorení všetkým možnostiam. Pretože ktovie, možno „tá iskra“ preskočí práve na najmenej pravdepodobnom mieste zo všetkých.

zdroj: Photo by ELEVATE from Pexels

Prostredníctvom športu/koníčkov – 9%

Čo môže byť lepšie, než zdieľať s vaším partnerom vášeň pre rovnakú vec? Než mať rovnaké záujmy, ktoré môžu položiť základy vášho vzťahu a postupom času sa na nich bude dať stavať? Mnoho ľudí stretlo svojich partnerov práve na rôznych športových udalostiach či akciách pre nadšencov rovnakej záľuby. Nie je predsa náhoda, že ľudia zo showbiznisu väčšinou chodia s inými ľuďmi zo showbiznisu, športovci so športovcami a tak ďalej.

Cez internet alebo zoznamky – 8%

Darmo, žijeme v digitálnej a modernej dobe. Niektorí ľudia skúšajú šťastie kade-tade, rôzne po internete, sťahujú si aplikácie do smartfónov a registrujú sa na zoznamky. A niektorým z nich to naozaj vyjde.

Cez rodinných príslušníkov – 7%

Akokoľvek nechcete, aby vaša rodina bola zatiahnutá do vášho milostného života, niekedy môžu za nitky potiahnuť aj bratranci, sesternice, ujovia či tety a s výsledkom budete viac, než len spokojní.

zdroj: Photo by Elle Hughes from Pexels

Škola – 6%

Niektorých ľudí zase ani v dospelosti neopustí ich stredoškolská láska a vezmú si svoju spolužiačku, od ktorej zvyčajne odpisovali úlohy. Iní sa zase spoznajú počas štúdia na vysokej. Tak či onak, aj tá škola už stmelila kopec ľudí.

Rande naslepo – 1%

Aj keď je to celkom bizarná možnosť, nezahadzujte ju. Možno to teda nie je to pravé orechové, ale aj niečo také ako „rande naslepo“ už dalo dokopy celkom dosť ľudí. Tak prečo by to nemohlo fungovať aj vo vašom prípade?

zdroj: bustle

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.