Včera som bola na diskotéke. Teda, aby som bola presnejšia, dnes ráno. Tešila som sa ako malé decko na Vianoce, pretože skončil pôst tak hor sa na zábavu.

No to, čo som videla, ma úplne zhnusilo.

Kam sa podela tá úprimná láska? Kam sa podeli slušne vychovaní muži s dobrým správaním a kam sa podeli morálne spôsoby?

Som znechutená z toho, že dnes je mnohokrát láska definovaná počtom žien, ktoré mal chlap v posteli. Že dnes sa ženy pýšia tým, že po víkende majú na krku cucflek a rozprávajú si zážitky z noci. Mimochodom, častokrát (veľmi) prikreslené.

wheretoget.it

Nemôžem sa dívať na to, že tá pravá bezpodmienečná láska sa pomaly vytráca. Že mužov, ktorí si vážia ženy a správajú sa  k nim s úctou je čoraz menej a menej.

Ženy a aj muži sa snažia nájsť dokonalého partnera so všetkým, čo by mal mať. Chcú mať všetko tip-top a ich vyvolený musí byť perfektný bez jedinej chyby. Zabúdame na to, že žiadny človek nie je dokonalý, že každý má chyby. Láska je práve o tomto.  Milovať človeka aj  s chybami, milovať človeka bezpodmienečne, nedívať sa na to, koľko má peňazí na účte a s akým autom prišiel. Pretože ak človeka naozaj milujete, tak s ním pokojne pôjdete aj peši alebo na bicykli.

Tá pravá láska je o tom, že ste s tým človekom preto, pretože s ním chcete byť, nie pretože sa o ňom hovorí, že je „borec“.

Naozajstná láska nie je o tom, že spolu fajčíte rovnaký počet cigariet a zhodnete sa v druhu alkoholu. Naozajstná láska je o tom, že spolu ležíte na tráve a pozeráte sa v noci na hviezdy. A v  tom momente vám nechýba nič, pretože všetko máte vedľa seba.

Pravá láska je úprimná a nekladie si žiadne podmienky.

Zapamätaj si to.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.