Zima sa pomaly, ale isto blíži k svojmu koncu. Zázračná jar už klope na dvere a s ňou aj nové módne trendy. Okrem toho, že si každá z nás bude chcieť zaobstarať krásny ľahký kabátik, niektoré z nás uvažujú aj nad tým, že zmenia svoju vizáž alebo ju len niečím okorenia. Zimné trendy nastavili latku poriadne vysoko, no jar nebude zaostávať.

Dlhé vlasy sú sexi

Na chvíľu si odmyslime šialený trend krátkych vlasov. Dlhé vlasy boli, sú a aj vždy budú hitom každého ročného obdobia. Rovné, vlnité, či kučeravé. Ak patríte k ženám, ktoré nemajú toľko šťastia s tým, že vám vlasy rýchlo rastú nezúfajte, dnes už existujú rôzne triky, vďaka ktorým vám predĺžia vlasy na vašu vysnívanú dĺžku.

zdroj: instagram.com

Ofina

Ofina si drží svoje miesto na popredných priečkach. Krátka, extrémne široká, dlhá, možností je niekoľko a každá z nich je momentálne v kurze.

zdroj: pinterest.com

„Wet“ efekt

Táto vlasová úprava sa ocitla na mólách svetových módnych prehliadok už v roku 2014. To, že zožal naozaj veľký úspech, môžeme vidieť aj dnes, pretože sa opätovne dostáva do štýlových účesov, ktoré budú vládnuť tejto jari.

zdroj: pinterest.com

Hladké vlasy

Návod na look hladkých vlasov je jeden z najjednoduchších, aké poznáme. Stačí ich jednoducho rozdeliť, zviazať gumičkou a neposlušné vlásky uhladiť trochou gélu.

zdroj: pinterest.com

Mierne strapaté vlasy dokážu byť neskutočne príťažlivé

Jemne strapaté vlasy v kombinácií s vlnami dokážu vytvoriť veľmi jemný a prirodzený look. Tento účes patrí za posledné roky k najväčším trendom tohto obdobia.

zdroj: pinterest.com

Komentáre