Ruku na srdce. Určite každá z nás pozná minimálne jednu ženu, ktorá toho o našom živote vie viac ako my samé. Kde sme boli, s kým sme boli, koľko sme boli, koľko trval náš prvý aj posledný sex, pôrodnú váhu… Všetko sú to vždy samozrejme overené fakty od špičkových detektívov (rozumej- jeden človek, ktorý počul od koňa a druhý, ktorý nepočul a myslí si. V niektorých prípadoch tvoja dávno stratená bývalá kamoška, ktorá má na teba stále ťažké srdiečko, lebo si jej zjedla posledný cukrík na prvom stupni ZŠ.)

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Takáto žena dokáže poriadne piť krv. Na ňu nestačí zablokovanie na všetkých sociálnych sieťach, vyhýbanie sa kontaktu a podobné logické postupy. Ona má v zálohe 8 falošných facebookov, 4 instagramové profily, 10 besných kamarátok a strašne dobrú motiváciu do života – za každú cenu sa ťa snažiť očierniť.

Spoznávaš v opise túto ženu?

Zamyslela si sa niekedy, čo ju tak neústavne poháňa v nenávisti?

Skúsim napísať pár typov.

1.Žiarlivosť
Ako správna „hejterka“ si toto neprizná ani keby jej mal krokodíl ruku odhryznúť. Ale väčšinou je toto dôvod, prečo je 24/7 „vycapená“ na tvojom profile a slintá si na obrazovku starého „ajfónu“ .

Máš novú kabelku? „Ty kokooooos, fejkovááááááá“, alebo po nezistení fejkových prvkov „Vyfajčila si juuu, traja ju dávali naraz, fuuuuuj“ (Kebyže mám toľko chlapov, ako o mne hovorí, to by mi ale bolo dobre.)
Samozrejme, toto sa netýka iba kabeliek. V podstate všetky svoje výlety, drahšie veci, telefóny atď si si vyfajčila. Ale pozor, na 100% to robíš zle! Veď ona to počula. (Volala s ním ešte počas toho)

Zdroj: Jednoduchá žena

2.Konkurencia
Pokiaľ má táto žena chlapa je dosť vysoká šanca, že je to tvoj bývalý, alebo chodíš s jej bývalým, poprípade ťa niekedy jej chlap chcel. Ženy si ťažko priznávajú , že nejaká iná môže byť lepšia alebo krajšia od nich.
Chlapec dostáva pravdepodobne tiež dobre zabrať. „Kto je tá suka, čo si s ňou mal, prečo ti lajkla fotku“… A keď pre ňu už predstavuješ extrémnu konkurenciu, že začína mať vážne strach o svoju vznešenú prdel, tak skončíš zablokovaná. Psycho ženy proste neznesú konkurenciu. Ak nechceš chlapcovi dobre zavariť, kúp si sáčok s vlastným vzduchom. Neopovažuj sa dýchať ten jeho!

3. Máš niečo, čo ona nemá
Zdravý rozum teraz neriešim. Mám na mysli napríklad kamarátov, spoločenský život, šikovné dieťa, dobrú prácu… Príkladov je neúrekom. Kým ty sa zabávaš, udržiavaš sociálne vzťahy, buduješ si svoju kariéru – ona sedí doma na gauči tretí deň v tom istom tričku a stalkuje. Sem tam si odfotí svoj obed, aby aj ona bola IN a potom ho so všetkým jedom sveta, ktorý má v sebe uložený požiera pri prezeraní tvojho profilu.

Občas jej možno dôjde ľúto samej seba, tak sa verejne posťažuje na svojom profile a samozrejme nezabudne ťa tam spomenúť. Sebavedomejšie chvíľky týchto exemplárov obsahujú zdieľanie pesničiek s úprimným popisom ako to na teba sedí. Mám na mysli pesničky ako Separ – V*jebala rešpekt, alebo Hnus.

4. Vie, že si lepšia
Ťažko povedať konkrétne v čom. Možno si dostala všetko, čo si chcela. Možno si dostala to, čo chcela mať ona. A možnože si iba lepšia osoba a ľudia ťa majú radi. Toto keď táto žena vidí, ide ju rozdrapiť od zlosti. Kebyže je na nej nedopriala by ti ani kôrku z chleba. Samozrejme riadi sa heslom, že každého raz dostihne karma. Ale za čo? Za to, že sa ti darí a jej nie? Ak toto nie je význam slova karma, tak potom čo?

5. Stále má pocit, že kvôli tebe nie je šťastná
Vieš, keby niet teba určite má šťastný vzťah. Ale teraz miesto toho jej chalan pokukuje po tebe ako po údenom. Nie, to nie je jeho chyba, to ty si sa mala držať na dva štáty ďaleko od neho! Taktiež ju kvôli tebe nemá nikto rád, lebo ty nemáš nič iné na práci,ako jej ničiť sociálne väzby medzi tými dvoma ľuďmi,ktorí sú ešte ochotní s ňou komunikovať. Vôbec nevadí, že  je to zahorknutá žena, ktorá všade šíri iba nenávisť, vyhráža sa každej žene, ktorá si kýchne smerom na jej priateľa…Je to všetko tvoja vina!!!

Zdroj: jednoduchá žena

6. Psychická porucha
Myslím, že to ide ruka v ruke s ostatnými „príznakmi“ . Úprimne si povedzme, mať niekoho odsledovaného od opustenia maminej maternice až po posledný status je choré.

Odporúčam tento článok zdielať verejne aj s číslom na odbornú pomoc najbližšie k jej bydlisku.

A ako s týmito ženami bojovať?

Nijako.

Oni bojujú samé so sebou. Nenávisť človeka ničí. Z nenávisti je chorá duša a na to treba len popriať skoré uzdravenie. Každá jedna reakcia na počiny týchto jedincov ich iba vyprovokuje k ďalšiemu útoku. Na čo sa nimi zapodievať, oni trpia už dosť tým, koľko zla majú v sebe a pomaly ale isto sa ničia samé.

S láskou Jednoduchá žena