Čo si obliecť na seba? Aký make-up zvoliť? Pristúpiť na sex na prvom rande? Toto sú večné dilemy žien. Máme sa teda strániť a nechať jeho urobiť prvý krok alebo sa nemusíme báť a byť akčné?

Žijeme v dobe, kedy sú ženy rovné mužom. Či už ide o platenie, pozývanie na rande alebo dokonca aj žiadosť o ruku. Preto sme sa pýtali mužov na ich názor či je v poriadku, keď žena prikývne alebo sama iniciuje sex na prvom rande. Nezabudli sme však ja na názor od samotných žien.

Faux pas

Existuje mnoho názorov, no najviac skloňovaný je tento. Zabudni na to hneď ako ti to prejde mysľou. Správne to vystihol Filip odpoveďou na otázku – Dať alebo nedať na prvom rande?

„Nedať, lebo keď baba dá chalanovi hneď, je pre neho istým spôsobom dosť ľahká žena, keďže si myslím, že ju bude brať tak, že keď ona pôjde s niekym von zajtra alebo o dva dni, tak dá aj jemu.“ A na záver dodáva: „Keď baba dá hneď, tak nie je pre toho chalana taká výnimočná ako taká,pre ktorú sa musí viac snažiť. Automaticky také dievčatá sú  vždy lepšie ako také, čo im to je úplne jedno.“

Situácia rozhoduje

„Veľakrát sa stane, že sa dostaneme do situácie, kedy nás niekto tak priťahuje až tomu nedokážeme zabrániť. Iskra a energia medzi dvoma osobami rozhoduje. A ak to v danú chvíľu tak skutočne cítia prečo nie? Avšak treba stáť nohami pevne na zemi a nie lietať v oblakoch. Preto si treba dvakrát rozmyslieť či to stojí za to,“ povedal Milan nestranne. My si myslíme to isté, prečo sa viazať na nejaké móresy, ak v tej chvíli túžime len po tej jednej veci.

Čo na to ženy?

Aby sme sa na túto problematiku nepozerali len z mužskej perspektívy máme pre teba aj zopár výpovedí žien, ktoré majú tiež k tomu čo povedať. Ako napríklad Zuzana: „Ja som človek, ktorý sa riadi predovšetkým pocitmi a nie nejakými návodmi “vtedy nie a potom áno “, takže ak by bola medzu nami energia neriešila by som, že je to prvé rande a išla by som do toho, ak by k tomu došlo.“

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.