pexels.com

Rozhodnutie, kedy sa máš vydať za muža, s ktorým si sa rozhodla žiť a dokonca mať s ním aj deti, môže byť veľmi stresové. Rovnako ako pre teba, tak aj pre tvojho priateľa a rodinu. Existuje veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú to, kedy sa máte zosobášiť. 

Niekto čaká na skončenie školy, niekto si chce urobiť kariéru a niekto si chce postaviť (alebo nájsť) vlastné bývanie. A teraz, keď si si našla pána pravého, zasnúbili ste sa, musíte sa rozhodnúť, kedy sa vezmete a kedy chcete mať deti. Rozumiem, môže to byť veľmi ťažké rozhodnutie a musíš to mať dobre naplánované. Podľa tvojho znamenia je toto ten ideálny čas. 

Rak

Ideálne pre teba by bolo, keby si sa vydala za svojho priateľa vtedy, keď dovŕšiš 20 rokov. Si veľmi vyspelá a vieš, čo chceš. Ideš si vždy za tým, po čom túžiš.

Škorpión

Pre teba je ideálny vek na svadbu a deti 27 rokov. Si vášnivá, intenzívna a s priateľom máš zdravý vzťah.

Ryby

Ideálny vek pre teba je 28 až 30 rokov. Viac nečakaj, pretože musíš mať všetko naplánované. Ako manželka budeš veľmi ohľaduplná a empatická.

Baran

Podľa tvojho znamenia je ideálny vek na svadbu 29 rokov. Môžeš si užiť život, robiť zábavné veci, ale nezabudni byť aj zodpovedná.

Lev

Tvoj ideálny vek na svadbu a deti je 23. Máš vysoké štandardy vo vzťahu, ale keď takého priateľa stretneš, rýchlo si ho vezmi.

Strelec

Ideálny vek je kedykoľvek po 26. Máš úžasný zmysel pre humor, no vieš kde je tvoja hranica. Takže keď dostaneš ponuku na sobáš, využi to.

Kozorožec

V polovici dvadsiatky sa už môžeš vydávať. Budeš pripravená, aj keď budeš musieť zažiť pár zlých chvíľ, bude to stáť za to.

Býk

Vek na svadbu a dieťa bude pravdepodobne 22. Si múdrejšia a aj keď máš možno pred sebou školu, nečakaj na nič ak vieš, že ho miluješ.

Panna

Budeš sa vydávať a mať deti v 30. Pre teba je manželstvo veľmi vážne rozhodnutie a tak budeš dlho uvažovať, no vieš, že urobíš dobrú vec.

Váhy

Na svoje prvé dieťa a svadbu si počkáš do 29 rokov. Nemáš rada, ak robíš rýchle rozhodnutia a toto si budeš  musieť poriadne premyslieť.

Vodnár

Častokrát si opísaná ako zvláštna a nestála, pravdepodobne nájdeš svoju lásku okolo 30 až 40 rokov. Skôr nie, pretože si budeš chcieť užívať skvelý život.

Blíženci

Na svoje prvé deti a svadbu budeš pripravená, keď budeš mať 33. Miluješ svojho priateľa, no nechceš zažiť v manželstve nudu a stereotyp, preto budeš tak dlho čakať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy