Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Namiesto do mňa zasunul do medzery v sedačke. Vôbec si to nevšimol.

Sex je komplikovaná vec a nie každý ju má zmáknutú. Na tom nie je nič smiešne. Však? VŠAK? No, možno trošku. Ale škodoradosť je predsa najlepšia radosť, tak si jej trochu doprajme.

1. Našťastie nie moja skúsenosť, ale aj tak sa na tom smejem vždy, keď to kamarátka vytiahne. Na vysokoškolskej párty stretla chalaniska, obaja boli opití a ani nevedela ako, skončili na gauči a začali sa bozkávať. Pomaly sa schyľovalo k danému aktu, už boli nahí a všetko išlo podľa plánu. No potom chudák chlapec namiesto do nej zasunul svoju pýchu medzi medzery v sedačke. Nevšimol si to. Až dokonca.

2. Raz som spala s chalanom, ktorý ma bozkával ako vysávač. Nacucol sa na moje pery a ja som chvíľu mala strach, že skončím ako tie dievčatá, čo naivne skúšali Kylie Jenner Challenge s pohárom. Celé toto romantické stretnutie zavŕšil tým, že mi rozhrýzol bradavku na polovicu. Trvalo celé týždne, kým sa zahojila.

3. Počas orálneho sexu mi začala rozprávať o svojom dni. Ako nechápte ma zle, niežeby mi išlo len o jedno a nezaujímalo ma, ako sa v ten deň mala, ale keď vás niekto fajčí a každú minútu prestane, aby mohol poznamenať, že mal na obed tuniaka, je to na porazenie.

zdroj: pexels.com

4. Bol som v posteli s jednou slečnou a chcel som jej to spraviť ústami. Začal som ju bozkávať na bruchu a postupne sa prepracovávať až k rozkroku. Keď som ju tam pobozkal, spýtala sa ma: „Načo ma bozkávaš tam dole? To má nejaký zmysel?“ Povedal som jej, nech sa uvoľní a relaxuje. O niekoľko hodín v ten istý večer ma poprosila, či by som jej znovu mohol dať takú pusu.

5. Mám veľké prsia a môžem vám garantovať jedno. Keď chlap chytí váš prsník a začne ho otáčať a mačkať akoby žmýkal uterák, tak nemá veľa skúseností. Rovnako ako ten, čo ho zoberie do úst ale akosi zabudne cucať, a tak ho tam len drží a čaká, že dostanem orgazmus.

6. Počas bozkávania mi išiel rukami pod tričko a strašne silno stlačil obe moje prsia. Tak ako ľudia mačkajú antistresové loptičky, akoby som v nich nemala žiaden cit. A bol naozaj veľmi prekvapený, že sa krčím od bolesti, veď mi to predsa malo byť príjemné. Posteľné pravidlo číslo jedna – modriny neprinášajú rozkoš.

7. Keď som sa už už išla urobiť a svaly tam vnútri sa stiahli, v panike ho vytiahol a skríkol: „Kristepane, to čo bolo?!“

8. Robil som to s jedným dievčaťom jej úplne prvýkrát. Už bola celá nažhavená, očividne sa blížilo to, čo sme obaja chceli, keď vtom… „Bože, ja sa pocikám!“ Vystrelila z postele ako raketa, zabuchla sa do kúpeľne a niekoľko minút sa neúspešne snažila vytlačiť zo seba nejakú tekutinu. V skutočnosti som vedel, že už bola blízko k vyvrcholeniu, ale ona ten pocit asi nepoznala.

9. Dal si kondóm naopak a nedokázal prísť nato, prečo sa nedá zrolovať dole. Chytila som ho a ukázala mu, ako sa to robí správne. Len tak mimochodom, už je to rok od tohto drobného incidentu a ešte stále sme spolu. A áno, už si vie nasadiť gumu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.