Bizarná pedikúra
Instagram/keepthemprettyxx & Instagram/pedisrcool

Starať by sme sa nemali len o naše nechty na rukách, ale aj na nohách. Ak pedikúra nemá svoje miesto v tvojom kalendári, mala by si si aspoň pravidelne odstraňovať odumretú a stvrdnutú kožu. Ideálne sú na to pilníky alebo pemzy. Nezabudni na hydratáciu v podobe krému a nič nepokazíš ani pekným lakom na nechty.

Hlavne teraz cez leto vystavujeme svoje nohy viac na obdiv, preto by sme si mali dať záležať a správna pedikúra by nemala chýbať. Na Instagrame sa objavil nový trend nechtov na nohách, ktorý rozdelil ľudí na dva tábory. Kým niektoré ženy tomu úplne podľahli, iné to považujú za hnusné a nevedia si predstaviť, že by si niečo také na svoje nohy dali.

Reč je o dlhých nechtoch, často aj umelých. Na rukách si ich nechávame urobiť pomerne často, no na nohách ide o nezvyk a predovšetkým o (ne)praktickosť. Topánky s uzatvorenou špičkou v takomto prípade asi nehrozia, pretože si nevieme predstaviť, aký zvláštny pocit by to bol.

Čo na takýto typ pedikúry hovoríš ty? Vieš si predstaviť, že by si si to nechala urobiť alebo sa prikláňaš k názoru, že je to otrasné?

Pedikúra, ktorá nesadne každej

Ak ťa tento trend neláka, stav na overený tvar a nechaj sa zlákať fresh letnými inšpiráciami, ktoré sme ti predstavili v našom nedávnom článku. Nezabudni ani na domácu starostlivosť, vďaka ktorým budeš mať chodidlá vždy v dokonalom stave.

Viac z kategórieBeauty