Určite sa to niekedy stalo aj tebe. Obliekla si si niečo pekné na seba, no tvoj frajer len ohrnul nosom a opýtal sa ťa, či sa nechceš radšej prezliecť. Niektorí chlapi sa do módy jednoducho nerozumejú.

Čo si v takomto prípade urobila? Naozaj si sa išla prezliecť alebo si si zachovala chladnú hlavu a ostala si v tom, čo si si vybrala a čo sa ti páči? Olivia mala rovnaký problém. Jej frajer neustále kritizoval oblečenie, ktoré nosila. Už toho mala plné zuby, tak si vytvorila účet na Instagrame, ktorý dnes sleduje viac ako 65-tisíc ľudí.

Jej účet sa volá „clothesmyboyfriendhates“, čo v preklade znamená „oblečenie, ktoré môj priateľ neznáša“. Pravidelne pridáva fotky svojich outfitov, ktorými inšpirovala mnohé ženy po celom svete. A svojho drahého tým určite ešte viac rozčertila. Nájdeš si medzi jej outfitmi taký, ktorý sa ti zapáčil?

View this post on Instagram

Conversation just now: ‘Do you like my skirt?’ ‘Err, I’ve not seen it before’ ‘You were with me when I bought it’ ‘Oh’ ‘In Hong Kong’ ‘Oh yeah it was really cheap. Yes I like it’ #itsokifitscheap #evenifitsleopard #clothesmyboyfriendRates _________________________________ (I really like this skirt, it’s ideal for this post-Christmas ‘my jeans are too tight’ period and the ‘I’m going to the office but I want to be floaty’ vibe. I also love these boots, but we’ll give them a post of their own sometime!) _________________________________ #clothesmyboyfriendhates #ootd #styleblogger #outfitinspo #midiskirt #leopard #fashionblogger #fashion

A post shared by Olivia Jackson (@clothesmyboyfriendhates) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.