Tieto fitness trénerky ti ponúkajú online program skladajúci sa z niekoľkých efektívnych videí. A to všetko zadarmo! Poď sa na ne pozrieť a vyber si cvičenie presne pre teba.

Pre začiatočníčky

Začnime zvoľna, začnime s jogou. Tento druh fyzickej aktivity je veľmi vhodný pre začiatočníčky, ktoré nemajú veľké skúsenosti s cvičením. Pri joge sa človek naučí správne dýchať, posilní svalstvo a aj zhodí pár prebytočných kíl. Medzi naše trénerky – favoritky patrí Adriene.

Pre zaneprázdnené

Ak sa ti nechce dlho cvičiť alebo si veľmi vyťažená, tak v tom prípade sú tieto cvičenia od MadFit presne pre teba. Len nedávno zavesila na jej Instagram výzvu, do ktorej sa môžeš zapojiť aj ty. Vyhlásila, že každý deň pridá na svoj YouTube kanál jedno video, ktoré bude vždy zamerané na niečo iné.

Pre milovníčky HIIT tréningu

Vysoko intenzívny tréning za krátky časový interval – to je HIIT. Mnoho ľudí si ho obľúbilo práve kvôli jeho efektivite a rýchlosti. Za krátky čas zhodíš veľa prebytočných kilogramov. Lilly Sabri pripravila perfektný program, ktorý si určite zamiluješ. Odporúčame všetkými desiatimi!

Pre budúce bežkyne

Už viac nechceš, aby bol beh tvojou nočnou morou? Poď si k nemu vybudovať pozitívny vzťah pomocou bežeckého programu. V tomto videu sa dozvieš, aké objemy kilometrov máš bežať, na čo si dať pozor a aj nejaké tipy na tvoje prvé 5 kilometrové preteky. Budeme ti držať palce.

Pre odhodlané Sparťanky

Ak si v cvičení už zabehnutá a chceš si len vylepšiť formu, Spartan Killer Workout bude niečo pre teba. Cvičenie je viac-menej vhodné pre pokročilé alebo pre dievčatá, ktoré sa pripravujú na svoje prvé bežecké preteky cez prekážky Spartan Race.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.