cdn3.thr.com

Možno ste navyknuté, že tie najkrajšie citáty pochádzajú od úžasných básnikov a starých spevákov, a sú to len slová dávno zosnulých ľudí. No každý z nich raz žil a nesmieme brať citáty ako vety tých, ktorí žili kedysi dávno pred nami. Denne vzniknú stovky, či dokonca tisíce, nových motivačných slov, ktorými sa známe (a niekedy aj neznáme) osoby snažia prihovoriť a posunúť nás ďalej v našom osobnom rozvoji a živote.

Myslím, že speváka menom Ed Sheeran vám nemusím veľmi predstavovať. Edward Christopher Sheeran ako anglický spevák, skladateľ popri hraní na gitare roztápa srdcia miliónom žien po celom svete. Či už chytľavými, romantickými a výstižnými textami piesní, alebo dychberúcou hudbou a charakteristickým hlasom.

Po chvíli počúvania jeho najnovšieho albumu Divide som sa aj ja nechala unášať každým jedným slovom. Momentálne má tri štúdiové albumy, nesúce matematické názvy – Plus, Multiply, Divide (plus, krát, delené). Hudobné priečky valcoval najmä piesňami ako sú Give me love, Sing, či Lego House, v ktorého videoklipe mal svoje miesto druhý obľúbený ryšavec po Edovi, Rupert Grint.

Citáty na obrázkoch sú v angličtine, pretože som čerpala z Googreads.com, ale pod každým obrázkom máte samozrejme aj preklad. Verím, že sa vám tieto citáty zapáčia, a ak ste doposiaľ tohto speváka obchádzali, dúfam, že vám tak dám inšpiráciu na rozšírenie vášho hudobného zoznamu v mobile. Tak, poďme sa teda pozrieť čím nám tento ryšavý romantik dobíja srdcia.

Ed Sheeran 1 Zdroj: Viki Martončíková

„Všetko bude nakoniec dobré. A ak to nie je dobré, potom to ešte nie je koniec.“

 

Ed Sheeran 2 Zdroj: Viki Martončíková

„Buď ku každému milý, vždy sa usmievaj a ceň si veci, pretože to všetko môže byť zajtra preč.“

Ed Sheeran 3 Zdroj: Viki Martončíková

„Pretože, zlatko tvoja duša nikdy nezostarne, je nestarnúca.“

(Z piesne Thinking out loud)

Ed Sheeran 4 Zdroj: Viki Martončíková

„Tie najhoršie veci v živote k nám prídu zadarmo.“

(Zo skladby The A-Team)

Ed Sheeran 5 Zdroj: Viki Martončíková

„Len buď sám sebou. To je tá najlepšia rada, akú ti viem dať. Na svete je sedem miliárd ľudí a nikto ako ty.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife