Dúfam, že si vážiš ľudí vo svojom živote. Dúfam, že chápeš, že nie každý ti chce ublížiť. Je dôležité posunúť sa ďalej.

Je dôležité po čase pustiť ľudí do tvojho života, ktorí stoja za to. Je dôležité nemať predsudky a neuzavrieť sa do seba len pre to, že ti predtým niekto ublížil. Nikdy, ale naozaj nikdy nepochybuj o pravej láske, pretože ona stále existuje. Neuzatváraj sa, prosím, pre láskou a nehanob ju. Nehovor, že už na nič dobré neveríš a nič dobré ťa v živote už nestretne.

Keď lásku nečakáme, vtedy nás zasiahne. Možno občas príliš trpko, no to nebol jej zámer. To bol zámer človeka. Ľudia sú tí, ktorí radia naše city, nie láska.

“Milovať a byť milovaný pre mňa znamená veľa. Z týchto vecí si vždy tak trochu robíme žarty. Ale nie je v skutočnosti všetko, čo v živote robíme iba snahou byť o trochu viac milovaný?” – z filmu Pred úsvitom

zdroj: Photo by Megan Lewis on Unsplash.com

Dúfam, že toho ďalšieho budeš milovať tak, ako keby ti nikdy nebolo ublížené. Možno ten predošlý vzťah ti ublížil, no to neznamená, že by si sa mala báť. Láska nechcela, aby ti bolo ublížené. Nezatracuj však ľudí, nehovor, že neexistuje muž, ktorý by ti dokázal opätovať lásku. Ver, že príde muž, ktorý ti pomôže zahojiť všetky tvoje rany, ktorý ťa bude chrániť a milovať. Ja viem, že je veľmi zložité v dnešnej dobe nájsť niekoho, kto to bude myslieť vážne a dokazovať ti to.

Zlé skúsenosti, bolesti, prebdené noci, nádavanie si, strata sebadôvery, zlyhania. Toto všetko ťa postretlo na ceste za láskou. 

Prestaň sa báť, príliš rozmýšľať. Prestaň o sebe pochybovať. Si stvorená pre lásku, ver mi. Príde si pre teba vhodný čas, zasiahne ťa a ty budeš cítiť nebo na zemi. Prestaň hľadať otázky a odpovede. Všetko dobré k tebe príde v správny čas.

Prajem Ti, aby si našla to, čo hľadáš a už to nenechala odísť.

Prajem Ti, aby si nikdy nestratila nádej v krajšie zajtrajšky.

Prajem Ti, aby si milovala opäť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.