Drahý môj budúci, priznám sa, nebude to so mnou ľahké, no bude to stáť za to. Hovorí sa, že láska prekoná všetko a preto verím, že to zvládneme i my. Ver mi, bude to stáť za to.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Nie som taký obyčajný človek ani ženská. Nie že by som bola pyšná, to nie. No pozerám sa na svet inak. Som jedna z tých, ktorá rada tancuje v daždi a pre ňu neexistuje zlé počasie, len nesprávne oblečenie. Som jedna z tých, ktorá nie je spokojná s priemerom. Uvedomujem si, že žijem raz a preto chcem žiť naplno. Milujem letné búrky, výborné knihy a kecanie „o ničom“. Som spontánna, energická, vášnivá, no aj svojská a lenivá.

Zvykni si na moje spontánne výlety, výbornú fantáziu a svojských priateľov. Dávam obrovskú váhu slovám, aj keď vedia potešiť či ublížiť. Vyberám si zodpovedne ľudí, ktorých si púšťam do svojho života a preto som si vybrala teba.

Zdroj: freepik.com

Drahý, nebude to so mnou ľahké, no ver, že to bude stáť zato.

Milujem prebdené noci, vtáky, vôňu lesa, kvety, inšpiratívnych ľudí, skvelé mestá a oslavujem všetko, čo sa má oslavovať! Som plná tajomstiev, no rada sa ti zdôverím. Rada prijmem tvoju radu aj tvoju pomoc. Ver mi, že pri mne ťa čaká dobrý a zaujímavý život. No nebude to ľahké.

Nenazvala by som sa komplikovanou. Možno až moc bdelou a milujúcou? Možno až moc idealistickou a zasnenou? Možno až moc vernou a túžiacou? 

Je to len na tebe, čo chceš od života a akú ženu chceš.

Som jedna z tých, ktorá chce, aby od nej ľudia odchádzali šťastnejší a lepší. Som jedna z tých, ktorá len tak pozoruje, vníma a ďakuje. Len tak.

Budem ťa počúvať, budem podporovať tvoje sny a plány. Budem šťastná za každý tvoj úspech.

No úprimne, nie každý vydrží s osobou, ktorá vidí svet inak, ktorá si ho vychutnáva inak. Je považovaná za divnú a snívajúcu.

No možno to presne na mne budeš milovať môj drahý a vôbec to nebude ťažké…