Pohrávam sa s myšlienkou zbaliť ťa na túto noc a zároveň sa pohrávam so svojimi vlasmi. Sedíme spoločne na bare a poháre začínajú byť prázdne. Znovu raz som ucítila jeden z tých zvodných pohľadov, po ktorom strácam hlavu. Nielen hlavu, strácam sebakontrolu a cítim ako mnou prechádza prúd vášne. Motýle, ktoré nezostali iba v bruchu. Oni preleteli celým telom a nahromadili sa presne na jednom mieste.

Prechádzam pohľadom po tebe. Dokonale upravený. Kto vymyslel oblek bol génius. Odvrátim zrak a dopíjam drink. Cítim, ako ma pri tom sleduješ. Barman už stojí pri nás a ponúka nám ďalší. Hneď ako na seba pozrieme, vieš, že ďalší nebude. Rozhodneš sa zaplatiť a gentlemansky si ma odvádzaš k výťahom. Cestou rozoberáme rôzne témy. Spoločne nastúpime do výťahu a každý stlačíme svoje poschodie. Tak veľmi túžim sa ťa dotknúť, ale nespravím to. Vysadneš na svojom poschodí a ja zostanem vo výťahu.

zdroj: Photo by Claudia van Zyl on Unsplash.com

 

Otočíš sa na mňa a so šibalským úsmevom sa spýtaš: „Ideš?“

Ako zhypnotizovaná vychádzam za tebou. Položíš ruku jemne nad môj zadok a ukazuješ mi, ktorým smerom pôjdeme. Obaja vieme, že robíme hlúposť, ale túžba je väčšia. Cesta nebola dlhá a otváraš dvere od svojej izby. Necháš ma vojsť prvú, za mnou zasvietiš a ja si sadám na tvoju posteľ. Preložím si nohu cez nohu a rozhliadam sa po miestnosti. Približuješ sa ku mne a prvé tvoje dotyky ucítim na mojej nohe.

Si pri mne stále bližšie. Rukou ti načriem do vlasov. Milujem tú chvíľu napätia. Nevydržím to však dlho, pritlačím moje pery k tvojim a naše jazyky sa jemne dotýkajú. Tvoje bozky sú rafinované a zmyselné zároveň. Pri nich zatváram oči a nechám sa unášať tvojimi mäkkými perami. Rukou ma stále hľadíš na nohe a druhou mi nenápadne zozadu rozpínaš šaty. Dostávaš ma z nich a posúvaš si ma na posteli vyššie.

zdroj: Photo by Jeremy Banks on Unsplash.com

 

Stále si pri tom preplietame jazyky. Rozpínam ti gombíky na košeli a bozky prechádzajú na môj krk. Tvoje pery na mojom tele ma vzrušujú viac, ako si dokážeš predstaviť. Mám chuť to všetko urýchliť. Túžim sa jednoducho spraviť pod tvojimi rukami. Rukou skúmaš moje telo, až zablúdiš ku klitorisu. V opojení bozkov na mojom tele, ucítim v sebe tvoje prsty. Tvoja túžba, vsunúť ho do mňa, je ešte väčšia po tom, ako po tvojich prstoch steká moje vzrušenie.

Podvihneš mi panvu a ja ucítim špičku tvojho penisu na klitorise. Z ničoho nič mi vtisneš na pery ďalší z tvojich vášnivých bozkov a popritom cítim ako pomaly do mňa vnikáš. Je to ako výbuch rozkoše a viem, že čoskoro dosiahnem svoj vytúžený cieľ. Vzájomne sa stále bozkávame a moje telo sa čím ďalej viac chveje pod tvojim. Vieš, že už to dlho nevydržíš a zatlačíš ho do mňa. Cítim v sebe tvoj pulzujúci penis a návaly príjemných pocitov, ktoré sa rozbehli celým mojím telom.

Po tichu doznieva náš spoločný orgazmus. Ľahneš si vedľa mňa a objímeš ma. V úplnej tichosti si užívame prítomnosť jeden druhého. Dnes som ti dovolila milovať ma.

Komentáre