Možno sa práve nachádzaš vo fáze, kedy si si prešla rozchodom a pomaly sa z toho zotavuješ a zabúdaš. Pripravuješ sa na nový vzťah a tešíš sa čo všetko vzrušujúce ti prinesie. Preto prichádza na rad vídanie sa s novými mužmi a randenie s tými, ktorí by mohli byť tvoji potencionálni partneri.

Ak si práve stretla muža, z ktorého irónia priam vyžaruje na všetky strany a ty váhaš, či práve takéhoto muža potrebuješ vedľa seba, ukážem ti dôvody, že to s ním vôbec nemusí byť zlé 🙂

  1. Takýto typ muža je vždy úprimný

Pri ňom jednoducho vieš, že všetko čo povie, myslí úprimne a zo srdca. Možno sa ti bude zo začiatku zdať, že všetko čo povie, je irónia a sú to len prázdne reči do vetra, ale po čase zistíš, kedy vtipkuje a kedy to naozaj myslí vážne. Preto budeš vedieť vycítiť, že jeho slová sú pravdivé.

  1. Vždy ťa rozosmeje a podrží

Akokoľvek zlú náladu máš alebo ťa niečo trápi, on ťa svojim humorom dokáže podpichnúť a povzbudiť. Alebo keď prídeš domov po nie veľmi úspešnom dni a vieš, že ti vyčarí úsmev na tvári svojimi vtipnými poznámkami. S ním sa jednoducho budeš veľa smiať a vieš, že bude pri tebe stáť.

zdroj: unsplash.com

  1. Zachráni každú trápnu situáciu

Či už sa stane trapas na rodinnej oslave alebo len medzi vami dvoma v posteli pri nevydarenej posteľnej kreácii, dokáže všetko obrátiť na srandu s jeho charakteristickým humorom. Nemusíš sa preto báť, že nastane trápne ticho a ty nebudeš vedieť ako vykľučkovať z danej situácie. Oceníš to v každej situácii a budeš vďačná, že našťastie všetko neberie príliš vážne.

  1. Zaujíma sa o teba, a to veľmi

Áno, nie je to s ním práve najjednoduchšie a na prvý pohľad sa ti vôbec nebude zdať ako neskutočne milujúci človek, ale po čase zistíš že má naozaj veľké srdce, ktoré dokáže milovať, akurát to nedáva tak často najavo. Keď mu dáš šancu a on ti prejaví aký naozaj je, vtedy uvidíš, že jeho život nie je iba samá irónia a robenie si srandy z druhých, ale sú to aj skutočné city, z ktorých dokáže vzniknúť hlboká láska.

  1. Je s ním vždy sranda a nebudeš sa nudiť

Toto ani netreba viac rozoberať, stále budete spolu zažívať nové a nové zaujímavé chvíle a dobrodružstvá.

Preto mu určite daj šancu a určite to s ním skús, uvidíš že to bude stáť za to!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.