youtube.com/CarliBel55

Tento rok sú populárne najmä oranžová a žltá, tak sa ich neboj premietnuť aj v tvojom líčení. Tento look je skvelou voľbou na bežný deň, napríklad do práce, rande či stretnutie s kamoškami.

Najlepšie je začať s očami, pretože potom môžeš veľmi ľahko zotrieť opadaný tieň bez toho, aby si si porušila make-up. Nezabudni samozrejme na bázu pod očné tiene a púder, aby ti líčenie vydržalo čo najdlhšie.

Na celé viečko aplikuj koralový očný tieň a dôkladne ho rozmaž huňatým štetcom. Postupne do ohybu viečka aplikuj tmavší ružový tieň. Do vonkajšieho kútika aplikuj matný, teplý hnedý tieň a postupne ho rozmaž.

Dôležitým krokom tohto líčenia je aplikácia trblietavého tieňa v ružovej farbe s jemným nádychom zlatej. Tento tieň by mal ísť do stredu viečka. Rovnakú škálu tieňov tiež aplikuj pod oko v tenkej línii.

Pre rozjasnenie použi matný biely tieň, ktorý ide klasicky pod obočie a do vnútorného kútika oka aplikuj jemne trblietavý tieň v lososovej farbe. Ak chceš oči ešte trošku doladiť, môžeš použiť matnú čiernu tekutú linku, no nie je to žiadne pravidlo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty