Trocha žiarlivosti patrí do každého vzťahu. Ak nežiarliš, nemiluješ. Problém nastáva vo chvíli, keď sa hranica tejto žiarlivosti prekročí natoľko, že máš pocit, akoby ťa chcel partner vlastniť. Vtedy už pri ňom necítiš šťastie a lásku, ale úzkosť a strach z toho, za čo sa môže opäť nahnevať. Vieš, ktorí ľudia patria k najväčším žiarlivcom? Sú narodení v týchto 3 znameniach!

Lev

Lev patrí k znameniam, ktoré ak milujú, tak bezpodmienečne a celým srdcom. Ľudia narodení v tomto znamení patria k najvernejším ľuďom vôbec. Vyhľadávajú partnerov, ktorí sa k ním hodia – majú podobné životné ciele, sú sebavedomí, a majú pochopenie pre ich záľubu byť v centre pozornosti. Keďže majú vysoké ego, myslia si to najlepšie aj o svojom partnerovi. Preto majú podľa nich dôvod naozaj žiarliť a dávať si pozor na každú cudziu osobu, ktorá by im mohla toho skvelého človeka prebrať.

Škorpión

Jednoznačne najžiarlivejšie znamenie vôbec je Škorpión. Ten má s dôverou k ľuďom všeobecný problém, takže sa tomu nevyhne ani jeho milostný život. Riadi sa svojimi pocitmi, ktoré mu častokrát naznačujú, aby si dával pozor na možné sklamanie. Nehanbí sa svoju polovičku dokonca sledovať ako nejaký špión, len aby sa uistil, že nie je klamaný. Ak má nejaké podozrenie, dokáže jej spraviť naozaj škaredé scény.

Rak

Rak je veľmi citlivé znamenie, ktoré potrebuje mať v živote lásku. Ak ju nájde, nechce si priznať, že to nie je dokonalý vzťah, pretože myšlienka samoty je pre neho hrozná. Urobí všetko pre to, aby svoju polovičku nestratil. Práve preto patrí k veľmi žiarlivým ľuďom. Bojí sa, že by mohla stretnúť niekoho lepšieho ako on, a opustila by ho. Kvôli tomu s ňou trávi všetok možný čas. Jeho láska nepozná hranicu medzi milovaním a prehnanou žiarlivosťou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.