Chce, aby si ju miloval úprimne. Aby si jej hovoril pravdu a neklamal jej. Naozaj je to také ťažké? Všetko čo chce žena je to, aby si svoje sľuby premenil na činy a aby si jej dal tú pravú lásku, ktorú si zaslúži. Aby si jej dal vieru, že aj ona môže byť milovaná a chcená. Aby sa k tebe domov vracala s úsmevom na tvári.

Chce, aby sa pri tebe cítila krásna. A to nehovorím len o vonkajšku. Ale aj o duši. Túži po tom, aby ju muž miloval bez ohľadu na to, akú má minulosť. Koľko mužov mala alebo aké zlé a podlé veci zažila. Chce, aby si ju miloval aj napriek tomu, že má kilo, možno dve, navyše. Aj keď nemá polodlhé blond vlasy a nosí okuliare. Chce sa cítiť ľúbená.

zdroj: Photo by Pablo Merchán Montes on Unsplash.com

Chce sa cítiť ochraňovaná a v bezpečí. Ženy sa cítia veľmi pokojne, keď sa môžu schúliť pri mužskom ramene. Túži po tom, aby mala ten pocit bezpečia, keď je s tebou. Aby vedela o tom, že keď ste vonku na ulici, nič sa vám nestane.

Chce, aby si ju miloval s láskou. Chce, aby to cítila priamo od teba. Aj keď jej to nepovieš, Musí to vedieť tak nejak automaticky, že ju ľúbiš. Ona to bude cítiť. V tom, ako sa správaš, keď si s ňou, v tom čo zo seba vyžaruješ a ako sa správaš keď si vonku so svojimi priateľmi.

Rozosmej ju. To je jedným z veľkých kľúčov úspechu. Bez humoru niet šťastného života a to, že sa dokážete na niečom spolu zasmiať, je obrovské plus. Mať spoločný humor, mať ten humor, ktorému chápete len vy dvaja. To je niečo po čom túži. Smiech zo srdca.

Vieš naozaj milovať úprimne, s láskou a so stálosťou? 

Gratulujem ti. Si šťastný človek. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.