unsplash.com

Realita nie je film. To, že má o teba slečna záujem, pravdepodobne nezistíš na pláži pri západe slnka. Ani ťa potom nepozve k sebe na izbu do luxusného hotela, nevyzlečie sa pred posteľou posiatou lupeňmi ruží takmer donaha a nebudú jej gaťky ladiť s podprsenkou. Stane sa to inak – trápne, bizarne a nečakane. A o takéto trápne, bizarné a nečakané historky sa podelili muži na Reddite.

1. Napísala mi správu: „Počuj, môžem sa ťa opýtať niečo fakt od veci?“ Odpísal som, že áno, no ona ma v ďalšej správe odbila, nech to radšej nechám tak. Tak som to nechal tak, hoci som trochu nerozumel, o čo jej vlastne išlo. O päť minút neskôr mi od nej pípla ďalšia správa: „Vieš čo, nenechaj to tak. Správam sa ako idiot. Nechceš niekedy vybehnúť von?“ Súhlasil som. Chodili sme spolu zhruba pol roka, no ona potom odišla z mesta a na diaľku nám to nefungovalo.

zdroj: Photo by Jonathan Borba on Unsplash.com

2. Išli sme spolu na farmárske trhy a ona strašne chcela vidieť zajačiky. Podišli sme k nim a jeden z nich sa nám akurát otočil chrbtom a začal kakať. Popri tejto dôležitej činnosti vykopával nohami, jeho drobné bobky začali lietať všade možne a moja nežná spoločnosť bola akurát v zábere. Skončila celá od h*vien, niektoré z nich boli akési riedke a zašpinili jej tričko. Kým som hľadal vreckovku, posadila sa na neďalekú lavičku a hovorí mi: „Toto už ani nemôže byť horšie, ale ja by som naozaj chcela, aby z nás dvoch niečo bolo.“

3. Vo varšavskom hosteli som stretol jednu slečnu. Celkom sme sa k sebe mali, ale stále som si nebol na sto percent istý, či má o mňa záujem. V jeden večer sme s partiou pili dole pri rieke, keď za mnou prišla a opýtala sa ma, či môže z môjho mobilu napísať kamarátke, že je v pohode. Jej bol vybitý. Požičal som jej mobil, ona poslala správu, a potom odišla na bar zobrať nám niečo na pitie.

Samozrejme, že som sa pozrel, čo napísala. „Ahoj, tu je xy, som s tým rozkošným týpkom z nášho hostelu (toto je jeho mobil), nemusíš na mňa čakať. Drž mi palce, nech sa to s ním nejako dobre vyvŕbi. Vidíme sa zajtra o jedenástej.“ Otvorený prípad bol uzavretý. Na ďalší deň som zmeškal vlak do Berlína, aby som ostal s ňou.

4. Jej kamarátky ma v škole obkľúčili pri skrinkách: „Počuj, xy má na teba zálusk. Mal by si ju pozvať von.“ A odišli. Po týždni váhania, neistoty a trpezlivosti z jej strany som sa k tomu konečne odhodlal. Dnes sme zasnúbení.

zdroj: unsplash.com

5. Už som tak trochu tušil, že sa jej páčim, keďže mi dala svoje číslo, no stále sme boli len vo fáze „bavíme sa spolu“. Vtedy mi od nej prišla siahodlhá správa, v ktorej objasňovala, že som fakt milý, ale teraz nehľadá vzťah, lebo akurát skončila s jedným idiotom a nechce sa vrhať do niečoho nového. Bolo mi to ľúto, ale akceptoval som to.

Po chvíli mi volala a snažila sa mi vysvetliť, že si pomýlila číslo. Na našu školu chodil ešte jeden chalanisko, ktorý mal rovnaké meno aj priezvisko ako ja a zhodou okolností sa ju veľmi neúspešne snažil baliť. Podľa nej bol divný a absolútne oňho nemala záujem, tak sa ho snažila odbiť tou správou. Ospravedlnila sa a priznala, že sa jej páčim. Aj ona sa páčila mne. Už sme spolu päť rokov.

6. Zopár týždňov som sa motal s jednou slečnou a všetko išlo podľa plánu. Obaja sme boli pozvaní na tú istú akciu, tak som jej volal a pýtal sa, či jej vezmem niečo na pitie (ona bola na ceste a ja som bol už tam). Chcela jeden drink a pýtala sa, koľko stojí, že mi zaň vráti peniaze, keď dorazí. V očakávaní, že dnes by sme sa už konečne mohli posunúť ďalej, som navrhol: „Stojí osem eur, ale za pusu som ochotný dať ti to grátis.“

„Okej, tak osem eur. Máš to u mňa,“ odpovedala a zavesila. Bol som z toho dosť mimo, fakt som nečakal, že ma takto odpálkuje. Keď dorazila, prišla za mnou, zobrala si drink a začala vyťahovať peňaženku. „Takže tá druhá možnosť sa ti veľmi nepozdávala?“ opýtal som sa s maličkou dušičkou. „Aká druhá možnosť?“ vyjavene na mňa hľadela a nechápala, o čom točím.

zdroj: unsplash.com

Vysvitlo, že jej mobil zaštrajkoval hneď po tom, čo som povedal, že stojí osem eur a zvyšok mojej vety nepočula. Rýchlo odložila peňaženku naspäť do kabelky a súhlasila s možnosťou číslo dva. Teraz sme už dva roky manželia.

7. Mal som 15 a nikdy predtým o mňa dievča ani len nezavadilo pohľadom. S kamarátmi, medzi nimi aj toto dievča, sme sa na Halloweena rozhodli ísť do strašidelného domu. Po celý čas mi tuho stískala ruku a ja som bol z toho úplne mimo, no na konci sme sa rozdelili. Prišli za mnou jej kamarátky a začali sa ma pýtať, či sa mi páči, lebo ja jej údajne áno.

Nemal som s tým žiadne skúsenosti, tak som len zahanbene vykoktal: „Čo ja viem, asi áno.“ Blbosť. Jasné, že sa mi páčila, len som to nechcel dať tak okato najavo v prípade, že si to baba ešte rozmyslí. Na konci večera si ma ešte našla na parkovisku a rýchlo ma pobozkala. Chodili sme spolu dva roky, krásne dva roky… a potom sa jedného dňa rozhodla na zadných sedačkách auta vyfajčiť môjho kamaráta. Ale o tom potom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating