Láska je veľakrát nevyspytateľná a nepredvídateľná. Nevieš, kedy sa zaľúbiš, nevieš, kedy stretneš toho pravého alebo či si práve s tým pravým.

Láska je jednoducho krásna, ale zároveň zvláštna, svojím spôsobom.

No ako naozaj zistíš, že je to ten pravý muž, s ktorým si predstavuješ spoločnú budúcnosť a všetky krásne momenty? Od plánovania spoločného bývania, výletov a dovoleniek až po farbu výzdoby na svadbe?

Jednoducho. Budeš žiariť. Budeš šťastná. Pravá láska bude tvoj život zjednodušovať a nebude ho komplikovať. S tým pravým mužom si sadneš po mnohých stránkach a budeš unesená z jeho pohľadu na život. Bude stáť pri tebe aj keď tu iný ľudia nebudú, bude ti zlepšovať náladu, variť jedlo, budeš sa pri ňom smiať a budeš sama sebou.

Tvoje oči dostanú jas a iskru. Minule som bola s jednou priateľkou na káve a tá doslova žiarila, rozprávala a rozprávala. Bola konečne šťastná, v pohode a bez stresu. Mala jeho, mala sa o koho oprieť, mala istotu, mala lásku svojho života.

Vieš, láska nie je o tom, aby si sa zo vzťahu obetovala pre niečo stále len ty. Nie je to o tom, že ťa tvoj partner nebude rešpektovať, nie je to o tom, že ťa bude ponižovať alebo neuznávať tvoje názory.

Láska je v mnohých stranách aj o kompromise, o tom, že nie vždy sa zhodnete, ale nájdete tú správnu cestu.

Je to o tých ránach, kedy sa zobudíš nenamaľovaná a on ti povie, že si krásna. Je to o spoločných raňajakách, o spoločných dobrodružstvách, o rozhovoroch o tom, že sa nebudeš mať nutkanie pretvarovať.

Pravá láska sa v tejto dobe hľadá ťažko. Je jej ako soli, ale zato je aj taká vzácna. 

Pravá láska je dar. 

Uvidíš, keď nájdeš toho pravého, budeš žiariť. Budeš šťastná. 

No máš dosť času, nemusíš mať otázku lásky vyriešenú hneď teraz. Celý život máš pred sebou. 

Neponáhľaj sa. Potom to príde a ty to budeš vedieť. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.