instagram.com/juliana_slivkova, instagram.com/petohli

Vonku už začína byť celkom horúco, no príroda ešte stále nie je natoľko rozhorúčená, takže máme priam ideálne počasie na turistiku. Ak premýšľaš nad tým, kam by si sa vybrala, máme pre teba zopár tipov, ktoré určite nebudeš ľutovať. Môžeš sa tešiť na tie najkrajšie slovenské výhľady. A pokiaľ si tam chceš urobiť dokonalé fotky, určite si prečítaj aj náš ďalší článok, ktorý sme venovali práve tebe. Naučíš sa, ako správne pózovať, nech sa lajky len tak sypú na tvoj profil.

Čo sa týka náročnosti jednotlivých trás, je to naozaj veľmi individuálne. To, čo je pre niekoho ľahké, môže byť pre iných zase náročné. Ty sama musíš poznať svoje telo a musíš vedieť, čo všetko dokážeš. Pri väčšine z týchto trás však platí, že pohodovým tempom by si ich mohla bez problémov zvládnuť.

Ak chceš toto leto vidieť dokonalé slovenské výhľady, navštív týchto 7 miest.

Kráľova hoľa

Jeden z najkrajších výhľadov ponúka práve Kráľova hoľa v Nízkych Tatrách. Zelený strom tam síce nenájdeš (ako sa spieva v známej ľudovej piesni), no tešiť sa môžeš na štíty Vysokých Tatier. Pri dobrej viditeľnosti tiež môžeš zahliadnuť Spiš, Liptov či Muránsku planinu.

Tomášovský výhľad

Jeden z najkrajších výhľadov a najnavštevovanejších miest vôbec. Ak sa vydáš do Slovenského raja, toto miesto by si určite nemala vynechať. Okrem úžasného výhľadu sa potom budeš môcť popýšiť aj vydarenou fotografiou, ktorá nesmie chýbať v žiadnej cestovateľskej zbierke.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieCestovanie