Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Z vlastnej skúsenosti viem, že je veľa techník ako u muža dosiahnuť naozaj veľkolepý orgazmus. No nikdy som sa na túto teóriu nepozeral v ženskom svete. Prešlo mi cez ruky veľa žien a môžem s istotou tvrdiť, že viem, kedy žena orgazmus hrá a kedy nie. Zamýšľam sa nad tým, prečo niektoré ženy orgazmus hrajú a prichádzam na to, že veľa ženskej populácie má problém s vlastným telom, nie sú dostatočne uvoľnené v posteli a hanbia sa, pritom vôbec nemajú dôvod.

Ženské telo je krásne z veľa pohľadov a názorov mužov. Každému sa páči niečo iné, takže len treba nájsť muža, ktorý ocení všetky tvoje krivky a ver mi, že určite je okolo teba takých veľa, len poriadne otvor oči.

Včera som presedel večer pri víne s mojou najlepšiu kamarátkou Gabrielou. Je to žena rôznych tvárí, niekedy veľmi tvrdohlavá a arogantná, no keď ju človek spozná naozaj, nestačí sa čudovať toľkej láske, ktorú v sebe má. Chcel som od nej radu, prečo ženy orgazmus hrajú, prečo klamú nás mužov vlastným telom a myslia si, že im to prejde.

Jej odpoveď bola presne taká, akú som už spomenul na začiatku článku. Skrátka sa hanbia, že nevyzerajú dobre,  že nechutia dobre, že nezanechajú dobrý dojem na muža, ktorý sa im páči.

Preto som sa rozhodol napísať dnes článok, nie o mojom sexzážitku, ale o radách mojej best kamarátky Gabriely, ktorá má toho tiež veľa odžité, ktorá prežíva orgazmus tak intenzívne, že veľa z vás jej môže závidieť. Ak si teda pripravená, tak si sprav pohodlie, otvor fľašku vína a poriadne sa začítaj.

  • Spoznaj vlastné telo, nauč sa správne sa seba dotýkať na rôznych miestach. Drsnejšie a vášnivejšie pohyby venuj dolnej časti genitálií a skús striedať polohy, tlak a teplotu rúk. Skús myslieť na rôzne veci, pozri si porno a experimentuj, čo ťa najviac rozpáli.

 

  • Použi sexuálnu hračku, nie je to hanba, skôr naopak. Tisícky žien to skúsili tiež a výsledok ťa prekvapí. Skús si kúpiť príjemný vibrátor a vyvrcholenie, ktoré ti to prinesie, si tvoje telo dôkladne zapamätá. Potom už len stačí nájsť ten správny bod klitorisu a znovu si budeš letieť orgazmickou dráhou priamo tam hore.

 

  • Na koniec vraj najlepšia metóda je cvičenie svalov panvového dna. Úprimne, netuším, čo to je. Na internete som našiel rôzne polohy, kde žena leží na chrbáte s panvou vo vzduchu a cvičí si sťahovanie svalstva tam dnu. Obdivujem ženy, ktoré toto dokážu, naozaj to vyzerá náročne.

Skús dnes večer vyskúšať niečo z týchto troch vecí. Možno sa Gabriela mýli a možno nie. Verím jej slovám, lebo aj mne mnohokrát pomohla s problémom v posteli.

S láskou tvoj Adam.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.