Nie som ukážkový prípad chlapca, som presne ten, pred kým ťa tvoja mamina varovala. Aj preto som mal rande s veľkým množstvom žien. Napriek tomu, že vás, ryšaviek, nie je tak veľa, vždy ste mi vedeli poblázniť hlavu a viac ako polovica takýchto stretnutí bolo práve so zrzkami.

Po čase som si medzi vami všimol určité podobnosti a našiel som dôvody, prečo ma to k vám tak vždy ťahalo. Tu je niekoľko z nich.

  • To že sa o tebe hovorí ako o „ohnivej žene“ nie je stereotyp pre nič za nič. Je to totiž pravda a dobre to vieš. Už dávno som zistil, že keď rozohníš, mal by som ti nechať voľnú ruku. A že keď sa naserieš, mal by som čo najrýchlejšie vypadnúť.
tumblr_niogoorRz21u8a8bxo2_1280

foto: tumblr.com

  • V posteli si fakt dobrá. Retrospektívne som vždy ten najlepší sex zažil s ryšavkami. Mimochodom, vraj ak muž chodí s dievčaťom, ktoré sa chce prefarbiť na ryšavo, zrejme ju neuspokojuje. Vyjadruje to totiž, že hľadáš niečo lepšie.
  • Nikdy sa mi nestratíš. Som celkom vysoký a keď sa mi v dave moja zrzavá spoločnosť stratila, nebol problém ju nikdy v tej záplave brunetiek nájsť.
  • Tvoje pehy sú tá najroztomilejšia vec na svete. Možno ich neznášaš, lebo ťa robia odlišnou. No ja ich milujem..lebo ťa robia odlišnou.
Screen Shot 2016-02-26 at 13.53.48

foto: eskipaper.com

  • Za tou sexy maskou si malé vystrašené dievčatko. Väčšina zrziek má z nejakého pre mňa nepochopiteľného dôvodu problém so sebavedomím. A tie, ktoré údajne nie, to dali najavo až časom, keď som sa dostal pod ich masku. Vieš byť drsná, no na konci dňa aj ty potrebuješ len trocha nehy a ochrany.

Takže ty, áno ty, hrdzavé stvorenie. Si výnimočná a dúfam, že ťa čoskoro stretnem.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Komentáre