Kamarátka, čo je štíhlejšia, opálenejšia s jamkami na lícach, po ktorej sa obzrie každý chlap. Rozpráva ti o tom, ako bola s kým na rande, aké mejkapové súpravy si kúpila, a že ten, čo ide práve okolo, ju chcel zbaliť na diskotéke. Nikdy sa nespýtala, ako sa máš. Frajer, ktorého nadovšetko ľúbiš a robíš pre neho všetko, čo mu len na očiach vidíš. Napriek tomu, jediný kompliment, čo ti povie je, že vyzeráš pekne v tých stiahnutých nohaviciach. Víkendy trávi niekde s kamarátmi, zatiaľ čo ty ho doma čakáš a vždy, keď idete po ulici, obzerá sa po ženách s ktorými máš spoločnú jedine príslušnosť k pohlaviu. Máš pocit, že je s tebou zo zvyku, že ho nepriťahuješ a uvedomuješ si, že si od toho očakávala niečo celkom iné. 

pexels.com

            Zbav sa takýchto ľudí.

Nestoja ti za to. Si oveľa viac ako to, čo z teba robí tvoje okolie. Nepúšťaj si k telu ľudí, čo ti dávajú pocítiť, že si niečo menej. Že nie si dosť dobrá a že sú aj lepšie. Nájdi si kamarátku, ktorá sa ťa opýta ako ti je, či ťa niečo netrápi a jej intelekt nebude siahať do výšky zrkadla v obchode. S ktorou rozhovory nebudú o tom, koľkí ju chceli zbaliť a koľkí určite chcú, len o tom ešte nevedia. Nájdi si partnera, pre ktorého nemusíš byť iba sexi, ale si pre neho aj krásna. Ktorý nebude klásť žiadne podmienky tomu, aby si bola pre neho krásna, pretože jednoducho budeš. Toho, ktorý v tebe vidí viac ako fyzickú schránku a obdivuje ťa za tvoju jedinečnosť.

pexels.com

            Nepodceňuj sa a nenechaj svoje okolie, aby ťa podceňovalo. Nepripúšťaj si k telu osoby, ktoré egocentricky myslia iba na seba a ty si pre nich len dievča, ktoré sa s nimi z toho teší. Buď s ľuďmi, ktorí ťa dvíhajú a posilňujú tvoje sebavedomie. To sú tí, čo ti za to stoja.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Komentáre