Ashley Graham je jedna zo žien, ktorá nás neustále inšpiruje. Je to neskutočne charizmatická 29-ročná žena a plus-size modelka. Taktiež je aktivistka, ktorá učí ženy, aby si vážili svoje telo. Veľmi rada vystavuje svoju postavu celému svetu a nehanbí sa za ňu. Dalo by sa povedať, že Ashley bola prvá, ktorá zbúrala mýty o tom, že by modelky nemohli robiť aj plnšie ženy.

Nižšie v článku sme pridali video prednášku od Ashley, ktoré ťa presvedčí o tom, že by si sa mala cítiť vo svojom tele pohodlne a že máš byť na čo pyšná!

P.S. It’s the last weekend to shop the #Nordstrom Anniversary Sale. #ad #shoptillyoudrop

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on

Prinášame ti pár rád a inšpirácii od Ashley, ktoré by si si mala zapamätať:

„Keď som mala 15 rokov, pochopila som, že neexistuje perfektné telo.“

„Všetci ma označujú ako „plus-size“ modelku, ale ja to volám „my size“.

Ashley o celulitíde: „Pamätám si, keď som na sebe našla prvé náznaky celulitídy na strednej škole. Pamätám si, ako som hovorila mojej mame, aké je to nechutné a škaredé. A ona si len stiahla nohavice a povedala: Pozri, ja ju mám tiež. Ona sa na mňa len pozrela, potom na moju celulitídu, a prevrátila očami. Nepovedala mi, že je to krásne ani škaredé. Akurát mi dala najavo, že to nie je žiaden problém.“ a o tom, či by chcela byť štíhla:„Či si niekedy želám, aby som bola štíhlejšia? Bože, kedysi rozhodne áno, ale teraz mám pocit, že keby som schudla, bola by som nelojálna sama voči sebe. Veľa z toho, kým som, je spojené s tým, aká som, a som tak šťastná.“

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.