Atraktívny pár v objatí
Pexels/Vlada Karpovich

Aký typ muža je tvoj vysnívaný? Možno sa obaja už dlhšie hľadáte. To, aký typ muža sa k tebe hodí, si už zistiť mohla. Ale zamyslela si sa niekedy nad tým, ako vnímajú muži teba? Čo ich na tebe priťahuje, prečo sú z teba práve oni paf.

Zisti v našom rýchlom kvíze, čo majú spoločné chlapi, ktorým sa páčiš!

V ktorej odpovedi sa nachádza opis tvojho ex?

Aký druh zábavy preferuješ?

Čo patrí k tvojim záľubám?

Ktoré zviera máš najradšej?

Aké oblečenie nosíš najradšej?

Ktorý film by si si pustila ako prvý?

Keď ťa balí nejaký chlap, ako reaguješ?

Čo hovoríš na zoznamovanie cez internet?

Vzťah ktorej dvojice sa najviac podobá na tvoj život?

Aký typ mužov priťahuješ? V tomto teste zistíš, ako ťa muži vnímajú
ČO PREZRADILI ODPOVEDE?
Si typ ženy, ktorá priťahuje sebavedomých mužov. Zdá sa, že sa staráš o svoj zovňajšok a neznášaš nudu. Pre chlapov si ako magnet, ktorý ich láka a chcú ťa dostať do postele. Väčšinou ide o "zlých" chlapcov, ktorí potrebujú ženu, ktorá ich bude reprezentovať. Patria sem problematické typy, bohatí frajeri či nespútané duše - tieto skupiny na teba letia. Nenechajú sa nikým ovládať, ale tebe by podľahli.
ČO PREZRADILI ODPOVEDE?
Máš šťastie! Zdá sa, že na teba letia úplne normálni a správni muži. Do skupiny chlapov, ktorých priťahuješ sa zaraďujú pracovití muži, ktorí sú dobre vychovaní, priateľské typy, ktoré hľadajú parťáčku do života, ale aj dobrosrdečné typy, ktoré chcú slušnú partnerku.
ČO PREZRADILI ODPOVEDE?
Inteligentné typy, ktoré hľadajú istotu vo vzťahu, ale aj tiché a utiahnuté typy, ktoré túžia po žene, na ktorú sa dá spoľahnúť - to sú muži, ktorých priťahuješ. Chlapi, ktorým sa páčiš, hľadajú slušné a milé dievča do vzťahu, ktoré v tebe vidia. Nie sú to výrazné typy, no to neznamená, že sú nudní.

Myslíš si, že sa vyznáš v mužoch a naozaj poznáš ich myslenie? Pri týchto otázkach sa budeš červenať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy