Premýšľala si niekedy nad tým, aký muž sa k tebe ako osobnosti hodí najviac? Nie nad tým, čo by sa ti na ňom páčilo, ale to, aký by mal skutočne byť, aby váš vzťah dával zmysel? Odpovedz úprimne na nasledujúcich 7 otázok a tvoj obraz o ňom bude jasnejší!

Aké rande je podľa teba úplne dokonalé?

Čo podľa teba musíte mať obaja spoločné?

Ktorú mužskú vlastnosť by si prijala najradšej?

Aký by mal raz byť otec tvojich detí?

Ktorú víkendovú aktivitu by si s partnerom preferovala?

Čo by si mužovi nedokázala odpustiť?

Ktorý slovenský chlap z tejto trojice ti je najsympatickejší?

Aký typ muža sa k tebe hodí najviac? Zisti to na základe týchto 7 otázok
ČO PREZRADILI TVOJE ODPOVEDE?
Tvoje skutočné "ja" potrebuje mať po svojom boku silného partnera. Muža, ktorý vie, čo robí, je dominantný a dokáže ťa zabezpečiť. Nie len po finančnej stránke, ale aj z pocitu bezpečia. Najšťastnejšia budeš po boku akčného a odvážneho muža, s ktorým ti nebude hroziť nuda, s ktorým si užiješ spoločné koníčky a aj trocha talianskej domácnosti.
ČO PREZRADILI TVOJE ODPOVEDE?
Ty naozaj od chlapa nechceš veľa. Stačí, že to bude úplne normálny chlap, s ktorým sa budeš mať o čom porozprávať, budete mať spoločné záujmy, ale aj životné hodnoty. Chceš sa s ním smiať a zažívať nové veci. Musí byť však k tebe zodpovedný a úprimný. Jednoducho, tvoj najlepší priateľ, o ktorom vieš, že ťa nezradí. Mal by mať zmysel pre humor, spravodlivosť a trpezlivosť.
ČO PREZRADILI TVOJE ODPOVEDE?
Ideálny chlap pre teba je rodinne založený romantik. Túžiš po tom, aby to bol dobrosrdečný chlap, ktorý by sa nehanbil vyjadriť ti city. Musí byť úprimný a správať sa ako gentleman. Potrebuješ, aby ste mali rovnaké morálne hodnoty, spoločné záujmy a plnohodnoté životné ciele. Radšej budete tráviť piatok večer s knihou v ruke, ako na ceste okolo sveta. Hodí sa k tebe priateľský a tichý chlap, ktorý má niečo v hlave.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.