Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Pamätáš si iniciály a dátum narodenia tvojho ex? Máš občas smutné očká kvôli tomu, že už neleží vedľa teba, necítiš jeho vôňu a nie je to prvé, čo vidíš, keď sa prebudíš? Okey moja, hoď to všetko za hlavu. Ten muž už nie je vedľa teba kvôli tomu, že si ťa nezaslúži, máš v živote predpísané niečo lepšie. Sprav dnes večer after párty na jeho počesť, zabudni nato, že bol niekedy v tebe a predstav si mňa, na kožu nahého, ako vyslovuješ moje meno čoraz hlasnejšie, čoraz viac nedočkavo.

Dám ti niečo viac, ako on. Viem presne, načo teraz myslíš. Viem, že si jemne sťahuješ gaťky až na členky, prikrývaš sa až po pery paplónom, zväzuješ vlasy do copu a strácaš kontrolu nad vlastným dychom. Budeme ležať len tak nahý v izbe, budeme sa milovať a spoločne zabudneme na jeho krstné meno.

Povedz mi tvoje tajne túžby, povedz mi ako sa ťa mám dotýkať, ako rýchlo ťa mám viesť. Môžme si vymeniť rolu a zmeniť priebeh nášho príbehu, len mi povedz, ako to chceš. Cítiš ma, ako ležím jemne nad tebou, spoločne pod paplónom vytvárame teplo do celej miestnosti. Teraz chcem chvíľu len tak ležať, nevinne sa bozkávať a spoznávať naše vône. Chcem ti hľadieť do očí, neprestať opakovať tvoje meno a navždy si pamätať tento pohľad.

View this post on Instagram

#cutepictho by @donya_elizarova

A post shared by Cute Pic Daily (@classypictho) on

Dnes večer nepotrebujeme dlhú predohru, ja sám som nedočkavý. Chcem, aby si vyložila nohy na môj chrbát, pevne ma držala za krk a ťahala za vlasy. Chcem, aby si ho vzala do rúk, sama si ho dala dnu a arogantne pritlačila moju panvu k tvojej, aby si to cítila rovnako, aby táto chvíľa nikdy neskončila. Chcem prirážať na doraz, aby si bola spokojná, aby si ma chcela znovu vidieť na tebe a v tebe.

Držím pevne tvoje boky, mierne sedím a vychutnávam si ten pohľad, ten pohyb dnu a von. Tak dokonale spolu ladíme, akoby stvorený pre seba mierime spoločne do orgazmového neba a rád by som v ňom zostal dlhodobo, rád by som stále cítil vôňu tvojich vlasov a jemné škrabance tvojich nechtov na mojom tele.

Chcem len neprestať s dotykmi, nezmeniť tempo a stále bažiť po tvojom zadku. Chcem len ráno otvárať oči s pohľadom na teba, na tvoje strapaté, no stále krásne vlasy, na tvoje nahé telo v bielych perinách a neprestať sa smiať na tom, aká si rozkošná, ako ma dokážeš naučiť milovať vďaka maličkostiam.

S láskou, tvoj Adam.

Sponzor sekcie je Zerex

Komentáre