Nie vždy musí muž podvádzať tak, že príde do postele svojej milenky. Toto je 6 ďalších situácií, kedy ide tiež o neveru, vedela si o nich? 

Flirtovanie a laškovanie

Veľa mužov tvrdí, že flirtovanie nie je druh podvádzania. Avšak treba myslieť na to, že nenápadné doberanie sa môže rýchlo zvrhnúť na vášnivý fyzický kontakt. Buď obozretná, ak sa tvoj partner začne priveľmi usmievať na čašníčku pri bare alebo začne ich konverzácia mať nádych dvojzmyselnosti. Flirtovaniu s cudzími ženami vieš z časti zabrániť, a to tak, že sa svojmu mužovi začneš viac venovať. Skús mu občas napísať pikantnú SMS-ku alebo pošepkať niečo len pre jeho uši. Jeho pozornosť bude patriť len tebe.

Registrácia na zoznamkách

Spokojný priateľ nemá čo hľadať na zoznamkách typu Badoo alebo Tinder. Primárne sú tieto sociálne siete určené na zoznámenie ľudí, ktorí majú záujem o dlhodobý alebo krátkodobý vzťah. Pokiaľ mu začne na telefóne blikať upozornenie na novú správu z niektorých z týchto aplikácii, skús sa s ním o tom porozprávať. Možno len hľadá dobrodružstvo vo vzťahu, ktorý zíva stereotypom.

zdroj: unsplash.com

Posielanie nahých fotiek

Poslanie nahých fotiek sa nazýva aj sexting. Populárny sa stal najmä u žien, ktoré sa snažia na ne uloviť potenciálnych partnerov na krátkodobé, ale aj dlhodobé randenie. Avšak sexting sa rozmohol aj u mužov, ktorí svoje polonahé telá fotia z prostredia posilňovne a posielajú svojim adeptkám. Predstavuje to pre nich efektívny a najmä nenáročný spôsob, ako sa rýchlo posunúť od „písmenkovania“ do postele. Keď sa bude tvoj partner prezliekať, skús ho pochváliť, ako pekne vyzerá. Jeho ego bude vo výšinách, a to je o dôvod menej, aby si vyžadoval pochvalu od inej ženy.

Dotyky na verejnosti

Diskotéky sú ideálnym miestom na zoznámenie tiel, a to doslova. Veľa mužov so záväzkami sa rado obtiera na parkete o iné ženy. Predstavuje to pre nich akési vzrušenie z neznámeho. Majú chuť loviť, sú to predsa lovci. Niektorí muži majú tendenciu vyhľadávať príležitosti na dotýkanie aj počas dňa. Bohužiaľ, tomuto nemôžeš zabrániť. Možno je tvoj partner ešte nezrelý a potrebuje ešte veľa preskúmať. V tom prípade je lepšie ho opustiť a nechať objavovať iné telá. Ak ho opustiť nechceš, skús sa s ním o tom porozprávať a opýtať sa ho, či to máš začať robiť aj ty. Keď si totiž predstaví, že ho takýmto spôsobom podvádza aj jeho partnerka, tak si aspoň z časti predstaví, aké je to cítiť sa na tvojej pozícii.

zdroj: pexels.com

Stretávanie sa s bývalou priateľkou

Stále komunikuje so svojou bývalou priateľkou? Dávaj si pozor, možno sa ešte od nej celkom neodpútal. Pokiaľ má bola jeho bývala partnerka aj jeho manželkou a majú spolu deti, je to niečo iné. No ak je bezdetný a bez hocijakých záväzkov, nie je dôvod, aby s ňou komunikoval. Možno ju naozaj miloval a s tebou si začal len kvôli tomu, aby sa presvedčil o tom, že to tak nie. Pokiaľ je naozaj zúfalý a stále si vyžaduje jej pozornosť, nechaj ho ísť. Radšej buď sama, ako by si mala byť s niekým, kto ku tebe neprechováva ozajstné city.

Kupovanie darčekov pre inú ženu

Niektorí muži si potrebujú dokazovať svoju moc a postavenie. Často platia ženám účty, kupujú darčeky a prinášajú drahé veci z dovolenky. Páči sa im predstava, že môžu niekoho takýmto spôsobom uspokojovať. Žena sa im zasa cíti zaviazanú, a tak sa mu poddá, stane sa submisívna. Ak má tvoj partner túžbu uspokojovať aj iné ženy, asi nie je niečo v poriadku. Psychológovia vždy radia, aby sa partneri o každom probléme vo vzťahu porozprávali. Skús to tiež a uvidíš, ako sa (ne)posuniete ďalej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.