instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins oslávila svoje 48. narodeniny, na ktoré ani zďaleka nevyzerá. Dôvodom je jej neustála starostlivosť o svoje telo, ku ktorej patrí aj podstúpenie rôznych zákrokov, s ktorými sa nikdy netajila.

Okrem toho sa však Darinka zdravo stravuje a pravidelne cvičí, vďaka čomu vďačí naozaj ukážkovej postave, ktorú by jej mohli závidieť aj mnohé dvadsiatničky. Koncom októbra si však odbehla do susednej Ukrajiny, kde sa zverila do rúk doktorovi Ivanchukovi, ktorý tiež vylepšil aj Zuzanu Plačkovú. Dara si nechala upraviť nos, pričom takúto úpravu nepodstúpila prvýkrát.

„Necítim potrebu sa hájiť ani nikomu nič podrobne vysvetľovať a ak by mal niekto TU na Instagrame pocit, že som sa pýtala na hodnotenie či o radu – tak nie :-). Tých pár ľudí, ktorých názor ma naozaj zaujíma, poznajú pravé pohnútky môjho rozhodnutia a ostatní, samozvolení odborníci na Daru, vložte prosím energiu do vecí, kde je o váš názor a všetky tie cenné rady záujem☺️🙏🏻❤️. MOJE telo, môj život, rozhodnutia, pocity aj zodpovednosť za to ako, kedy a prečo,“ podelila sa Dara na svojom profile.

Našli sme fotky, ako vyzerala Dara kedysi a musíme uznať, že už na prvý pohľad vidieť dosť veľký rozdiel. Aj napriek tomu, že už o dva roky oslávi okrúhlu 50-ku, teraz vyzerá obľúbená speváčka naozaj lepšie. Čo si myslíš ty?

Ako vyzerala Dara kedysi?

zdroj: Facebook/Dara Rolins

zdroj: Facebook/Dara Rolins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News